Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny wypadek na A4! Zderzyły się dwie ciężarówki.
~~Marengo Jukka niezalogowany
29 września 2023r. o 17:29
Uwaga na A4 w Niemczech mają długi weekend.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PiS to najgorsze co Polske spotkało niezalogowany
29 września 2023r. o 18:48
Krótki poradnik zatrzymywania ludzi. Dedykowany Zbigniewowi Ziobrze [OPINIA] https://wiadomosci.wp.pl/krotki-poradnik-zatrzymywania-ludzi-dedykowany-zbigniewowi-ziobrze-opinia-6946813559868256a


Pis to kłamcy, oszuści i złodzieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Żurawina niezalogowany
29 września 2023r. o 20:31
~~Janusz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hh napisał(a): 40 km mierzy się Januszku od granicy polski w głąb polski jak biegnie a4 tego nawet nie wiesz a jakby się stał wypadek to nawet Janusz nie wie gdzie to na którym kilometrze i w którą stronę. A 4 biegnie z zachodu na wschód i tak się podaje żal mi. Cie vrażynko


A jak będzie wypadek na 40 km . w stronę granicy , to jak się podaje ?
żal mi .Cie mondralo


Się czyta oznaczenia na słupkach "mondralo" :-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Omieg niezalogowany
29 września 2023r. o 22:25
~~Janusz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hh napisał(a): 40 km mierzy się Januszku od granicy polski w głąb polski jak biegnie a4 tego nawet nie wiesz a jakby się stał wypadek to nawet Janusz nie wie gdzie to na którym kilometrze i w którą stronę. A 4 biegnie z zachodu na wschód i tak się podaje żal mi. Cie vrażynko


A jak będzie wypadek na 40 km . w stronę granicy , to jak się podaje ?
żal mi .Cie mondralo

to będzie 40km przed granicą ,ŻARTOWAŁEM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Hiacynt niezalogowany
29 września 2023r. o 22:56
~~Blond Omieg napisał(a): gdzie te ciężarówki z tytułu?

Jedna to ciągnik siodłowy z naczepą, a druga to samochód ciężarowy do 3,5t może i na wyższą kategorie nawet zarejestrowany.
W USA na pickupa mówią ciężarówka ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~achiect niezalogowany
29 września 2023r. o 22:56
https://prostitutka24.net/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Orzech niezalogowany
29 września 2023r. o 23:58
Dobrze że w tira
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Aronia niezalogowany
30 września 2023r. o 12:06
co zostalo z kierowcy z busa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza