Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znowu zniszczyli banery Piotra Borysa - WIDEO
~~Brunatnoceglasta Trytoma niezalogowany
5 października 2023r. o 15:56

Za taki baner trzy lata temu płaciliśmy około 1000 zł na tydzień ,ale praktycznie na wyjeździe z Bolesławca. W centrum ceny są znacznie wyższe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Budleja niezalogowany
5 października 2023r. o 16:31
~~Brunatnoceglasta Trytoma napisał(a):
Za taki baner trzy lata temu płaciliśmy około 1000 zł na tydzień ,ale praktycznie na wyjeździe z Bolesławca. W centrum ceny są znacznie wyższe.
dzieki to nie trudno obliczyc kogo stac na baner
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Budleja niezalogowany
5 października 2023r. o 16:33
~~Zielonkawożółty Szczypiorek napisał(a): baner to od 30 do 35 zł /m 2 w zależności od materiału...
plakat nie wiem...
dzieki niezłs sumka w przeliczniku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_banda_czworga niezalogowany
5 października 2023r. o 20:58
Szanowny Panie redaktorze lub moderatorze chciałem się zapytać gdzie jest mój komentarz z wczoraj!!!, był nie wygodny że został usunięty!!! czy może obnażył prawdę o każdej z partii i co myślę na temat zrywania i malowania plakatów wyborczych, a może kogoś obraziłem co?, bo raczej w to wątpię nikogo nie obraziłem!. Nie ładnie tak usuwać komentarze, a może napisałem po prostu prawdę o Pisie i o PO to stało się dla Was nie wygodne i postanowiliście go usunąć. Proszę się wypowiedzieć w tej kwestii na forum, jeżeli nie będę miał odpowiedzi to będzie to oznaczać, że Wasz portal i sposób wyrażania poglądów na nim jest nie wart funta kłaków! bo nie wygodne fakty są przez Was usuwane. Dziękuję za wolność wypowiedzi! zaczynam się czuć jakbym był w PRLu na cenzurowanym!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoczerwony Lędźwian niezalogowany
5 października 2023r. o 22:28
~~Polak patriota napisał(a): Światowej sławy Polityk, prawdziwy Polski Patriota i Mąż Stanu Pan Premier Tusk gwarantem silnej i bezpiecznej Polski w demokratycznej Europie!!

Agent niemiecki TW.OSKAR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczeń niezalogowany
6 października 2023r. o 9:02
Tusk, to arogancki człowiek , źle wychowany i nie potrafiący mówić po polsku. Wątpię w niego i nie wierzę w to co mówi. A mówi raz tak , a innym razem inaczej zapominając o czym mówił wcześniej. Nie nadaje się na kierowanie państwem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Gynostemma niezalogowany
6 października 2023r. o 9:05
no to jeszcze sporo nauki przed tobą...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Czosnek niezalogowany
6 października 2023r. o 9:08
Borys, co zrobiłeś dla naszego miasta że na każdym rogu co 4 lata twoja facjata straszy? Nic z tego nie mamy tylko śmieci po kampanii...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.