Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dekoracje
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znowu zniszczyli banery Piotra Borysa - WIDEO
~~Indygowy Dziurawiec niezalogowany
8 października 2023r. o 8:58
~~Oktawian napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rudawa Krzewuszka napisał(a): Gdy wieje wiatr historii,
ludziom jak pięknym ptakom rosną skrzydła,
natomiast trzęsą się portki PISim pętakom.”
Tuskowi i jego zwolennikom już dawno portki zleciały w dół. Nie potrafią ich podciągnąć.



Gdyby dureń zrozumiał, że jest durniem, automatycznie przestałby być durniem. Z tego wniosek, że durnie rekrutują się jedynie spośród ludzi pewnych, że nie są durniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawe Przymiotno niezalogowany
8 października 2023r. o 15:03
Lokalne media byly nieobecne na rozprawie w sądzie .
Na rozprawę przybyło 9 prominętnych urzędników UM
Bolesławiec .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Pomidor niezalogowany
8 października 2023r. o 16:13
a to ciekawe...
dlaczego?
nikt nie znalazł na to czasu?...myślę że tu inny czynnik odegrał znaczącą rolę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grażyna niezalogowany
8 października 2023r. o 18:34
No proszę Pan Przemysław Godek co się tak rolą przejmuje ? Zapomniał jak obgadywał i naśmiewał się z każdej klientki ze swojego salonu ? Nasz mister Bolesławca buahahaha Panie Przemku mam nadzieję, że u Pana w salonie te zwyczaje się zmieniły, bo ja np omijam szerokim łukiem i choćby był Pan tu ostatnim salonem moja noga nigdy progu tego salonu nie przekroczy. Proszę spojrzeć na siebie i się zastanowić troszkę. Taki jesteś Pan prawilny ? Obrażając klientki , które dawały Panu zarobić? Gdzie szacunek do drugiego człowieka? Gdzie szacunek do kobiet ? Coś tu jest nie tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Irezyna płowa niezalogowany
8 października 2023r. o 18:43
A co ma ''piernik do wiatraka''?
Zresztą co kogo obchodzi czy będziesz chodziła obuta czy ubrana?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysa Laurencja niezalogowany
8 października 2023r. o 19:43
~~Rdzawe Przymiotno napisał(a): Lokalne media byly nieobecne na rozprawie w sądzie .
Na rozprawę przybyło 9 prominętnych urzędników UM
Bolesławiec .


Ty "Rdzawe coś tam" wracaj do podstawówki na korepetycje z ortografii.
"rządanie", "prominętnych" - ŻENADA !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ola niezalogowany
8 października 2023r. o 22:52
Uczciwie nie są w stanie wygrać to chociaż niszcząc banery?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Trzmielina niezalogowany
9 października 2023r. o 12:09
~~Irezyna płowa napisał(a): A co ma ''piernik do wiatraka''?
Zresztą co kogo obchodzi czy będziesz chodziła obuta czy ubrana?



No jak to co się ma... przecież oni są tak bardzo za kobietami. Fałsz i obłuda. No i żeby nie było obydwie partie to dno. Jedni lepsi od drugich dlatego ani jedna ani druga mojego i moich bliskich głosu nie dostanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza