Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znowu zniszczyli banery Piotra Borysa - WIDEO
~~Oto real niezalogowany
6 października 2023r. o 9:27
gdzie tylko mógł szkodził Polsce jak wszyscy od tw Oscara, i zakładają kajdanki piłkarzom Legii Warszawa przez takich ....rwysynòw, bo dają przekaz w świat że,, Polakiem należy buty wycierać,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Gynostemma niezalogowany
6 października 2023r. o 9:30
"Leszek Szymowski ujawnia wyniki swojego śledztwa w sprawie przeszłości Mateusza Morawieckiego. Dziennik rejestracji dostępny w niemieckich archiwach jednoznacznie wskazuje na to, że premier Mateusz Morawiecki w młodości dwukrotnie stał się tajnym współpracownikiem Stasi (Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego NRD). W niemieckim Urzędzie Gaucka do dziś znajdują się teczki dotyczące szczegółów jego współpracy z enerdowską bezpieką. Teczki te, pomimo upływu wielu lat, do dziś pozostają ściśle tajne. Czy tajemnice, które zawierają stanowią materiał, którym dzisiejszy premier jest szantażowany przez niemieckie służby? A może nadal z nimi współpracuje? Pytań jest wiele, a odpowiedzi na niektóre z nich mogą wyjaśniać "nieudolność" z jaką rząd Mateusza Morawieckiego dba o interesy Polski w relacjach z Brukselą i Berlinem".

Student czy Jakob?...jak kto woli...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bolecnauta niezalogowany
7 października 2023r. o 17:48
~~Anty_banda_czworga napisał(a): Szanowny Panie redaktorze lub moderatorze chciałem się zapytać gdzie jest mój komentarz z wczoraj!!!, był nie wygodny że został usunięty!!! czy może obnażył prawdę o każdej z partii i co myślę na temat zrywania i malowania plakatów wyborczych, a może kogoś obraziłem co?, bo raczej w to wątpię nikogo nie obraziłem!. Nie ładnie tak usuwać komentarze, a może napisałem po prostu prawdę o Pisie i o PO to stało się dla Was nie wygodne i postanowiliście go usunąć. Proszę się wypowiedzieć w tej kwestii na forum, jeżeli nie będę miał odpowiedzi to będzie to oznaczać, że Wasz portal i sposób wyrażania poglądów na nim jest nie wart funta kłaków! bo nie wygodne fakty są przez Was usuwane. Dziękuję za wolność wypowiedzi! zaczynam się czuć jakbym był w PRLu na cenzurowanym!!!

~~Anty_banda_czworga napisał(a): Szanowny Panie redaktorze lub moderatorze chciałem się zapytać gdzie jest mój komentarz z wczoraj!!!, był nie wygodny że został usunięty!!! czy może obnażył prawdę o każdej z partii i co myślę na temat zrywania i malowania plakatów wyborczych, a może kogoś obraziłem co?, bo raczej w to wątpię nikogo nie obraziłem!. Nie ładnie tak usuwać komentarze, a może napisałem po prostu prawdę o Pisie i o PO to stało się dla Was nie wygodne i postanowiliście go usunąć. Proszę się wypowiedzieć w tej kwestii na forum, jeżeli nie będę miał odpowiedzi to będzie to oznaczać, że Wasz portal i sposób wyrażania poglądów na nim jest nie wart funta kłaków! bo nie wygodne fakty są przez Was usuwane. Dziękuję za wolność wypowiedzi! zaczynam się czuć jakbym był w PRLu na cenzurowanym!!!
słuszna uwaga.wogóle to po co sa potrzebne te komentarze?-po co jesli sa cenzurowane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
7 października 2023r. o 18:38
~~bolecnauta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Anty_banda_czworga napisał(a): Szanowny Panie redaktorze lub moderatorze chciałem się zapytać gdzie jest mój komentarz z wczoraj!!!, był nie wygodny że został usunięty!!! czy może obnażył prawdę o każdej z partii i co myślę na temat zrywania i malowania plakatów wyborczych, a może kogoś obraziłem co?, bo raczej w to wątpię nikogo nie obraziłem!. Nie ładnie tak usuwać komentarze, a może napisałem po prostu prawdę o Pisie i o PO to stało się dla Was nie wygodne i postanowiliście go usunąć. Proszę się wypowiedzieć w tej kwestii na forum, jeżeli nie będę miał odpowiedzi to będzie to oznaczać, że Wasz portal i sposób wyrażania poglądów na nim jest nie wart funta kłaków! bo nie wygodne fakty są przez Was usuwane. Dziękuję za wolność wypowiedzi! zaczynam się czuć jakbym był w PRLu na cenzurowanym!!!

Ktoś napisał: ~~Anty_banda_czworga napisał(a): Szanowny Panie redaktorze lub moderatorze chciałem się zapytać gdzie jest mój komentarz z wczoraj!!!, był nie wygodny że został usunięty!!! czy może obnażył prawdę o każdej z partii i co myślę na temat zrywania i malowania plakatów wyborczych, a może kogoś obraziłem co?, bo raczej w to wątpię nikogo nie obraziłem!. Nie ładnie tak usuwać komentarze, a może napisałem po prostu prawdę o Pisie i o PO to stało się dla Was nie wygodne i postanowiliście go usunąć. Proszę się wypowiedzieć w tej kwestii na forum, jeżeli nie będę miał odpowiedzi to będzie to oznaczać, że Wasz portal i sposób wyrażania poglądów na nim jest nie wart funta kłaków! bo nie wygodne fakty są przez Was usuwane. Dziękuję za wolność wypowiedzi! zaczynam się czuć jakbym był w PRLu na cenzurowanym!!!słuszna uwaga.wogóle to po co sa potrzebne te komentarze?-po co jesli sa cenzurowane



Znam przyczynę , magistrem jestem . -Anty banda- kilkakrotnie napisał ,,nie wygodnie " rozłącznie , a piszemy ,,niewygodnie''. Ot i cała tajemnica .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
7 października 2023r. o 19:47
~~Zielonkawobrązowa Gynostemma napisał(a): "Leszek Szymowski ujawnia wyniki swojego śledztwa w sprawie przeszłości Mateusza Morawieckiego. Dziennik rejestracji dostępny w niemieckich archiwach jednoznacznie wskazuje na to, że premier Mateusz Morawiecki w młodości dwukrotnie stał się tajnym współpracownikiem Stasi (Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego NRD). W niemieckim Urzędzie Gaucka do dziś znajdują się teczki dotyczące szczegółów jego współpracy z enerdowską bezpieką. Teczki te, pomimo upływu wielu lat, do dziś pozostają ściśle tajne. Czy tajemnice, które zawierają stanowią materiał, którym dzisiejszy premier jest szantażowany przez niemieckie służby? A może nadal z nimi współpracuje? Pytań jest wiele, a odpowiedzi na niektóre z nich mogą wyjaśniać "nieudolność" z jaką rząd Mateusza Morawieckiego dba o interesy Polski w relacjach z Brukselą i Berlinem".

Student czy Jakob?...jak kto woli...;D


A nie ładniej by brzmiało np.Janusz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Krzewuszka niezalogowany
8 października 2023r. o 7:41
Gdy wieje wiatr historii,
ludziom jak pięknym ptakom rosną skrzydła,
natomiast trzęsą się portki PISim pętakom.”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oktawian niezalogowany
8 października 2023r. o 8:45
~~Rudawa Krzewuszka napisał(a): Gdy wieje wiatr historii,
ludziom jak pięknym ptakom rosną skrzydła,
natomiast trzęsą się portki PISim pętakom.”
Tuskowi i jego zwolennikom już dawno portki zleciały w dół. Nie potrafią ich podciągnąć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr niezalogowany
8 października 2023r. o 8:51
U nas Piotr Borys jeszcze wisi . Chociaż kilka banerów porwał wiatr. Jaki los czeka pozostałe - trudno powiedzieć. Widocznie przyroda, też Go nie lubi. Pozostałe banery kandydatów ,o dziwo, są całe.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza