Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda zostaje w Sejmie
~~Blond Gazania niezalogowany
21 października 2023r. o 16:30
~~KACZOR BĘDZIE SIEDZIAŁ napisał(a): Zrobić nieważne referendum przy rekordowej frekwencji w historii Polski. Kaczynski to jednak jest strateg

Już niedługo skutki nieważnego referendum odczujecie na własnej skórze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Gazania niezalogowany
21 października 2023r. o 19:34
~~Blond Gazania napisał(a):
Ktoś napisał: ~~KACZOR BĘDZIE SIEDZIAŁ napisał(a): Zrobić nieważne referendum przy rekordowej frekwencji w historii Polski. Kaczynski to jednak jest strateg

Już niedługo skutki nieważnego referendum odczujecie na własnej skórze.

Przecież mnie też namawiano żeby nie brać karty do referendum SLD tak mówiło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawozielona Frezja niezalogowany
21 października 2023r. o 20:50
Dla Tuska jest sptawa prosta. Ludzie olali referendum znaczy można ściągać muzułmańskich imigrantów z Niemiec. Nie zrobiliście na złość PiSowi, zrobiliście na złość sobie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 października 2023r. o 21:12
~~Żółtawozielona Frezja napisał(a): Dla Tuska jest sptawa prosta. Ludzie olali referendum znaczy można ściągać muzułmańskich imigrantów z Niemiec. Nie zrobiliście na złość PiSowi, zrobiliście na złość sobie....


Czy Tusk wie , że dla niego sprawa jest prosta z powodu bredni , które uroiły się w twoim łbie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dożywocie dla pisowskich bandytów niezalogowany
21 października 2023r. o 21:56
To nie migranci mordują i sztyletują dzieci w Polsce. Robią to psychole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
22 października 2023r. o 7:41
Nienawidzę PiSu od kiedy pamiętam.Najbardziej nie trawię ich za to, że obudzili we mnie nieznane dotąd uczucie pogardy i nienawiści. Tego nie mogę im darować To amoralne środowisko nie pasuje do demokracji, traktuje ją jak narzędzie do nadużywania władzy. Kto sądzi, że to zwykła, demokratyczna partia, jest zwyczajnie głupi. Dopóki bossowie tego gangu nie pójdą siedzieć, nie będzie w Polsce spokoju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoczerwona Hakonechloa niezalogowany
22 października 2023r. o 8:04
dobrze piszesz...
tak właśnie myślą miliony Polaków patriotów...
fakt że jest jeszcze w narodzie grupa popierająca piSSdzielców jest niezłym materiałem na jakąś rozprawę naukową...
bo jak można otwarcie zachowywać się jak szkodnik dla kraju...jak zdrajca...
jest to dla mnie niezrozumiałe...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Inkarwilla niezalogowany
22 października 2023r. o 8:25
To teraz zobaczycie tych z PO. Co za lemingi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza