Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wygraj wejściówki na koncert Zbigniewa Zamachowskiego
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
20 listopada 2023r. o 11:30
ciekawy facet
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomasz Rola niezalogowany
20 listopada 2023r. o 12:26
Łatwo jest mi uzasadnić chęć wybrania się na recital Pana Zbyszka. Cenię go jako aktora od momentu kiedy zobaczyłem go w filmie "Wielka majówka" Wydaje mi się bardzo poczciwym człowiekiem, zresztą jest obsadzany w rolach raczej stroniących od czarnych charakterów.
No i tak Pan Zbyszek pojawia się pr,ez całe moje życie a to jako Shrek, a to jako Pan Wołodyjowski, a to jako l.... Książę Bulbo z Pierściania i Róży. Można tak długo wymieniać.
Zbigniew Zamachowski jest mi bliski bo... Swoją karierę zaczynał na weselech jako grajek, a coś o tym wiem. W każdy czwartek Zamach jest gościem w moim domu za pośrednictwem radia Nowy Świat snując swoje obowieśxi o X muzie.
Czy dane mi będzie zobaczyć Zbycha ponraz pierwszy "na żywo" zobaczymy, ale jeśli bogowie Bolec info zdecydują się wręczyć mi zaproszenie to Pan Zbyszek zyska świdomego widza, który zaśpiewa z największą chęcią "Kobiety jak te kwiaty" na całe gardło.

Zamachowski Zbigniewie
Na twym koncercie...
Będe w niebie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ewa niezalogowany
20 listopada 2023r. o 12:40
Nie mam zamiaru nawet oddam swoją . Widocznie dla o idzie sprzedaż skoro trzeba aż w gazecie pisać o tym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobłękitny Bambus niezalogowany
20 listopada 2023r. o 14:20
Poprostu chciałabym posłuchać na żywo , lubię głos pana Zamachowskiego , no i mam koleżankę z którą bym chętnie poszła , podwójna radość mogłaby się wydarzyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółty Limnantes niezalogowany
20 listopada 2023r. o 15:13
Bedzie swoje pieśni śpiewał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klementyna niezalogowany
20 listopada 2023r. o 15:23
jestem emerytką chciałam bym go posłuchac nie stać mnie bilet dziękuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Agnieszka Obrycka niezalogowany
20 listopada 2023r. o 16:41
W trudnych momentach swojego życia zawsze mogę liczyć na wsparcie mojej mamy. Chciałabym sprawić jej niespodziankę, a koncert byłby znakomitą formą podziękowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowa Trytoma niezalogowany
20 listopada 2023r. o 16:53
Taki ciapowaty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.