Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Lodowisko na drodze
~~Zgniłozielony Dąb niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 9:15
Mijała mnie jakaś a8 w quattro wszystkich brała więc droga dobra tylko kierowcy słabi na następny rok kupuje quattro ja do tej pory uzbieram kaskę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pszeniczny Kokornak niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 9:33
Nic już nie robią, bo za kilka dni odwilż, więc po co się wysilać, skoro i tak wszystko się stopi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Łubin niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 9:33
~~Grek napisał(a): Zima taka prawdziwa jest raptem kilka tygodni w roku a służby nie są w stanie sobie z tym poradzić. Koszt utrzymania dróg zima jest ogromny a efekt jak widać. Najłatwiej powiedzieć że kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze i sprawa załatwiona. Dlaczego jako podatnik mam płacić za usługę która jest wykonana bardzo slabo? Przecież to my płacimy za to. Jakość zimowego utrzymania drog w Gromadce jest fatalna ale najważniejsze że wigilia 4 kultur się odbyła i Delfinek dla seniora jest za darmo. Super. Ale już niedługo wybory może ktoś inny będzie lepiej dbał o gminę. Jakoś na profilu wójta nie ma spektakularnych sukcesów w walce z zimą

Wszystko zależy kto jest odpowiedzialny za dana drogę. jak droga jest powiatowa to odpowiada za nią powiat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Torsen quattro niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 9:43
~~Zgniłozielony Dąb napisał(a): Mijała mnie

~~Zgniłozielony Dąb napisał(a): Mijała mnie jakaś a8 w quattro wszystkich brała więc droga dobra tylko kierowcy słabi na następny rok kupuje quattro ja do tej pory uzbieram kaskę

No kup tylko najpierw doszkol się.,załóż opony nie mniej jak 5mmm i na kopnym śniegu pojedziesz jak wyłączysz ESP. Jak będzie lodowisko to będziesz leżał w rowie albo głęboko w lesie czy polu. Nic nie pomoże chyba że opony z kolcami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciekawa niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 9:49
~~Karmelowy Bratek napisał(a): Pracujcie zdalnie, nie będzie problemu z dojazdem.

To może ja i wiele innych osób pracujących w handlu będziemy pracować zdalnie,kierowcy autobusów i ciężarówek też niech pracują zdalnie. Zamawiajcie wszystko przez neta ale spokojnie kurierzy też niech pracują zdalnie, a i piaskarki niech też pracują zdalnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hans niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 9:59
Dla tych co nie potrafią jeździć komunikacja zbiorowa. Jechałem wiem jakie warunki lewa ręką mnie boli od kierunkowskazów tyle niedzielnych czytaj zimowych kierowców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~squitty niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 10:02
https://queenspalace.pro/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czesław niezalogowany
18 stycznia 2024r. o 10:47
Zima jest, prawdziwa zima. Wcześniej z domu wyjechać, noga z gazu i nie biadolić, a napewno bezpiecznie dojedziecie do celu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.