Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na Wiadukt Plaza. Helikopter zabrał poszkodowanego
~~Zielonkawobłękitny Hebe niezalogowany
25 lutego 2024r. o 19:27
Szpital Powiatowy de TVN Company,zamknięty ?? Panie Prezydencie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mimi niezalogowany
25 lutego 2024r. o 19:35
Kask to wydatek rzędu 250-400 zł. Ile dla Was rodziców jest werte życie dziecka. I nie piszę tu do rodziców tego nieszczęśnika, ale do wszystkich którzy pozwalają na jazdę bez kasku swoim pociechom na rowerach, rolkach czy hulajnogach - dlaczego tak bardzo nie szanujecie zdrowia i życia swoich dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Kiścień niezalogowany
25 lutego 2024r. o 19:57
~~mimi napisał(a): Kask to wydatek rzędu 250-400 zł. Ile dla Was rodziców jest werte życie dziecka. I nie piszę tu do rodziców tego nieszczęśnika, ale do wszystkich którzy pozwalają na jazdę bez kasku swoim pociechom na rowerach, rolkach czy hulajnogach - dlaczego tak bardzo nie szanujecie zdrowia i życia swoich dzieci

Ile masz lat?
Bo ja lekko ponad 40.
I nigdy nie jeździłem w kasku i popatrz żyje. Tak samo jak moi koledzy.
A uwierz mi bardziej ekstremalne rzeczy robiliśmy za gówniarza.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Motylek niezalogowany
25 lutego 2024r. o 20:04
~~Zielonkawobłękitny Hebe napisał(a): Szpital Powiatowy de TVN Company,zamknięty ?? Panie Prezydencie?

To jest szpital powiatowy a nie specjalistyczny a to duża różnica. Tubjest tylko pediatria ogólna a reszta specjalistyki dziecięcej to Legnica, Jelenia Góra, Nowa Sól, Zielona Góra. Nawet dorosłych po poważnych urazach a tym bardziej głowy nie wiozą tu tylko tam gdzie jest odpowiedni do tego typu stanu oddział. Hymmm ale to ciężkie do pojęcia ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrązowy Goździk niezalogowany
25 lutego 2024r. o 20:26
~~Lawendowoniebieski Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mimi napisał(a): Kask to wydatek rzędu 250-400 zł. Ile dla Was rodziców jest werte życie dziecka. I nie piszę tu do rodziców tego nieszczęśnika, ale do wszystkich którzy pozwalają na jazdę bez kasku swoim pociechom na rowerach, rolkach czy hulajnogach - dlaczego tak bardzo nie szanujecie zdrowia i życia swoich dzieci

Ile masz lat?
Bo ja lekko ponad 40.
I nigdy nie jeździłem w kasku i popatrz żyje. Tak samo jak moi koledzy.
A uwierz mi bardziej ekstremalne rzeczy robiliśmy za gówniarza.


Przestań pieprzyć...
Myśmy też robili takie rzeczy że w pale się nie mieści, ale dzisiaj nie wyobrażam sobie jazdy bez kasku. Inne czasy, warunki, możliwości.
Widziałem takie rzeczy które się dzieją na rowerze. Ten kask (nawet za 100 zł) ratuje życie.
Przeraża mnie taka ignorancja, a zwłaszcza jeśli chodzi o własne dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowata Dąbrówka niezalogowany
25 lutego 2024r. o 20:49
~~Lawendowoniebieski Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mimi napisał(a): Kask to wydatek rzędu 250-400 zł. Ile dla Was rodziców jest werte życie dziecka. I nie piszę tu do rodziców tego nieszczęśnika, ale do wszystkich którzy pozwalają na jazdę bez kasku swoim pociechom na rowerach, rolkach czy hulajnogach - dlaczego tak bardzo nie szanujecie zdrowia i życia swoich dzieci

Ile masz lat?
Bo ja lekko ponad 40.
I nigdy nie jeździłem w kasku i popatrz żyje. Tak samo jak moi koledzy.
A uwierz mi bardziej ekstremalne rzeczy robiliśmy za gówniarza.


To fajnie że żyjesz, kask jest niezbędny niezależnie od tego co było kiedys.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gość niezalogowany
25 lutego 2024r. o 20:54
To sport ekstremalny więc bez sam rower nie wystarczy, chłopy bez kasku + maluchy jeżdżące na hulajnogach wjeżdżające pod koła= wcześniej czy później nieszczęście
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowoszary Wyżlin niezalogowany
26 lutego 2024r. o 0:31
~~Lawendowoniebieski Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mimi napisał(a): Kask to wydatek rzędu 250-400 zł. Ile dla Was rodziców jest werte życie dziecka. I nie piszę tu do rodziców tego nieszczęśnika, ale do wszystkich którzy pozwalają na jazdę bez kasku swoim pociechom na rowerach, rolkach czy hulajnogach - dlaczego tak bardzo nie szanujecie zdrowia i życia swoich dzieci

Ile masz lat?
Bo ja lekko ponad 40.
I nigdy nie jeździłem w kasku i popatrz żyje. Tak samo jak moi koledzy.
A uwierz mi bardziej ekstremalne rzeczy robiliśmy za gówniarza.

[/Szkoda, że tak dorosły człowiek nie może myśleć globalnie.c]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza