Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadek na Wiadukt Plaza. Helikopter zabrał poszkodowanego
~~Nadżółkła Mięta niezalogowany
26 lutego 2024r. o 5:10
~~Szarobrązowy Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lawendowoniebieski Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~mimi napisał(a): Kask to wydatek rzędu 250-400 zł. Ile dla Was rodziców jest werte życie dziecka. I nie piszę tu do rodziców tego nieszczęśnika, ale do wszystkich którzy pozwalają na jazdę bez kasku swoim pociechom na rowerach, rolkach czy hulajnogach - dlaczego tak bardzo nie szanujecie zdrowia i życia swoich dzieci

Ile masz lat?
Bo ja lekko ponad 40.
I nigdy nie jeździłem w kasku i popatrz żyje. Tak samo jak moi koledzy.
A uwierz mi bardziej ekstremalne rzeczy robiliśmy za gówniarza.


Przestań pieprzyć...
Myśmy też robili takie rzeczy że w pale się nie mieści, ale dzisiaj nie wyobrażam sobie jazdy bez kasku. Inne czasy, warunki, możliwości.
Widziałem takie rzeczy które się dzieją na rowerze. Ten kask (nawet za 100 zł) ratuje życie.
Przeraża mnie taka ignorancja, a zwłaszcza jeśli chodzi o własne dzieci.

~~Szarobrązowy Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lawendowoniebieski Kiścień napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~mimi napisał(a): Kask to wydatek rzędu 250-400 zł. Ile dla Was rodziców jest werte życie dziecka. I nie piszę tu do rodziców tego nieszczęśnika, ale do wszystkich którzy pozwalają na jazdę bez kasku swoim pociechom na rowerach, rolkach czy hulajnogach - dlaczego tak bardzo nie szanujecie zdrowia i życia swoich dzieci

Ile masz lat?
Bo ja lekko ponad 40.
I nigdy nie jeździłem w kasku i popatrz żyje. Tak samo jak moi koledzy.
A uwierz mi bardziej ekstremalne rzeczy robiliśmy za gówniarza.


Przestań pieprzyć...
Myśmy też robili takie rzeczy że w pale się nie mieści, ale dzisiaj nie wyobrażam sobie jazdy bez kasku. Inne czasy, warunki, możliwości.
Widziałem takie rzeczy które się dzieją na rowerze. Ten kask (nawet za 100 zł) ratuje życie.
Przeraża mnie taka ignorancja, a zwłaszcza jeśli chodzi o własne dzieci.

Dokładnie
Kask nie służy do walenia łbem o cokolwiek. On jest i po prostu czeka na twój błąd. Na to jedno konkretne uderzenie. I to wtedy mozemy stwierdzić czy warto było. Kiedys nie było kasków, ale sprzętu do fruwania tez nie. Na zwykłych " ukrainach" nie dało się robic spektakularnych ewolucji..ot trudne zjazdy czy prędkosciowe..
Stare pokolenie jest nie nauczone, ale juz zaczynają rozumiec..a młodzi?..to powinno byc odruchem jak wyjscie na dwór ..wychodzisz- nakładasz buty. Nikt nie dyskutuje" będę uważał na mojego palca".. Współczuję młodemu i rodzicom teraz.. No to się zycie pokomplikowało trochę...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tymi niezalogowany
26 lutego 2024r. o 5:28
Teraz to z dzieci sami rodzice robią sieroty i niedojdy życiowe , kiedyś dzieci rodziły się i już umiały być samodzielne , teraz bez smartfona nie da się żyć. . co do kasku no chyba miał to rodzę kosztuje bo kiedyś nic nie było .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielona Lnica niezalogowany
26 lutego 2024r. o 6:33
~~Rudawobrązowy Złotokap napisał(a):
Ktoś napisał: ~~dds23 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudna Śnieguliczka napisał(a): grubo jak chelikopter wezwali, u nas nie ma urazówki dla dzieci....

helikopter analfabeto !
Śmigłowiec -ignorant!

Wiertolot, pacany! Kupa śmiech z wpisów o pomyłce piszącego "chelikopter", zapewne pod wpływem emocji spowodowanej tym wypadkiem. Pisał ktoś, że za swoich czasów, bez kasku, wyczyniał mnóstwo karkołomnych rzeczy. Dziękuj Bogu, że nic Ci się nie przydarzyło, bo są ludzie, gdzie ich pociechy nie miały tyle szczęścia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowy Dereń niezalogowany
26 lutego 2024r. o 7:52
Nałóż kask słuchawki w uszy i prosto pod samochód bo po co popatrzyć w Lewo Prawo.
Ja pan ja mam pierwszeństwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Laksandro niezalogowany
26 lutego 2024r. o 10:04
Czy wiadomo, co z małym?
A to pieprzycie głupoty, jakich mało...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~żona Mikolaja niezalogowany
26 lutego 2024r. o 12:46
wszystkie boomery które wyzywają poszkodowanego nie mieli dzieciństwa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Tojeść niezalogowany
26 lutego 2024r. o 14:52
Ludzie naprawde powinniście dobrze zastanowić się co piszecie bo nawet nie wiecie co mogą przeżywać rodzice i znajomi tego chłopaka. Większość osób tak naprawde nawet nie wie jak to było i wypowiadają się bezpodstawnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Tulipan niezalogowany
26 lutego 2024r. o 22:08
Po pierwsze to dziecko nie jest rodziców, tylko państwa. Bo państwo na niego łoży, po to by później na nie harowało całe życie. Rodzice to takie surogatki, rodzić, rodzić i jeszcze raz rodzić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.