Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Osiecznica wybory

~~Ww niezalogowany
2 marca 2024r. o 18:29
Co tam Panie w gminie Osiecznica gdzie ponad 20 lat rządzi obecny Wójt Waldemar Nalazek ? Widać ze jego czas sie kończy bo wreszcie będzie miał konkurencję mimo że spacyfikował swoimi ludźmi Gminę,> Dziwne że tyle lat rządzi dalej mu się chce, władza i mamona jest jak narkotyk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucek niezalogowany
3 marca 2024r. o 11:40
Tu trzeba zmian , szybko i koniecznie , marazm nepotyzm i degrengolada wyborcy do urn
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Adam niezalogowany
3 marca 2024r. o 18:36
A kto startuje?zero informacji..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza