Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiszą oni, zamiast słoni
~~Żonkilowy Krwawnik niezalogowany
8 marca 2024r. o 12:28
Trochę nie zrozumiałem przekazu. O coś konkretnego chodzi w tym bełkocie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Słonecznik niezalogowany
8 marca 2024r. o 12:43
a mnie akurat to się podoba i nie zauważyłem w tym najmniejszej oznaki ''bełkotu''...
chociażby to...

''Bo od tego zależy, czy będziemy mieli zieleń i drzewa, czy beton i myjnie, które hektolitrami wody i chemii rozpieprzają nam świat dla zachcianek fanów regularnego pieszczenia swoich blaszanych zabawek''

gdzie to jest odprowadzane?...pytanie zapewne bez odpowiedzi...
ale ty jeden z drugim umyj sobie auto pod domem to zaraz ''uprzejmie doniosą '' i będziesz płacił jak za -zboże...;D

ten przekaz rozumiesz? ;D

okaleczają lub wycinanają drzewa bez opamiętania ale ty wytnij tuję a już masz problem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~RebelYet niezalogowany
8 marca 2024r. o 12:55
Ludzie sa pokręceni totalnie na punkcie tych swoich zlomów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Sanwitalia niezalogowany
8 marca 2024r. o 14:22
Prawda w krzywym zwierciadle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
8 marca 2024r. o 14:58
W Punkcik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Magnolia niezalogowany
8 marca 2024r. o 15:36
Wina Tuska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Smagliczka niezalogowany
8 marca 2024r. o 17:30
~~Żonkilowy Krwawnik napisał(a): Trochę nie zrozumiałem przekazu. O coś konkretnego chodzi w tym bełkocie?

Nie zapłacili b....inf.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Dzwonek niezalogowany
8 marca 2024r. o 17:48
Rozumiem, że kogoś stać na auto i rezygnuje z niego dla przyrody i Ziemi, ale jak rezygnuje z jeżdżenia autem ktoś, kogo na nie zwyczajnie nie stać, to trudno wierzyć w jego szczerość ekologiczną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza