Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy elektryczny autobus, czwartej generacji, dla miejskiej komunikacji
~~Brązoworudy Motylek niezalogowany
20 marca 2024r. o 17:24
~~Srebrnobiała Malina napisał(a): Zwyczajem stało się wzmożenie przyd...ów/klientów cara R. przed wyborami, by nie stracić konfitur. A jak się ma fabryka JVC, którą obiecał kilka lat wcześniej Prezydent?


Tak robią dotychczasowi włodarze w każdej gminie, w gminie Bolesławiec przez 5 lat nie było szybkiego internetu, bo się nie dało, a teraz już się da...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pitu pitu niezalogowany
20 marca 2024r. o 18:42
~~Brązoworudy Motylek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Purpurowa Wiekuistka napisał(a): a skąd mzk ma pieniądze na zakup autobusu? autobusy za darmo wiec znów okradli obywateli żeby inni mogli za darmo jeździć !


Czy myślisz, że Ci co jeżdżą za darmo nie płacą podatków, znalazł się fundator.

Ty tam siedź cicho w ratuszu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ES niezalogowany
20 marca 2024r. o 19:40
Ciekawe kto zapłaci za utylizację baterii w tych elektrykach?? Na pewno nie Ci go zakupili ani te barany z Brukseli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowa Petunia niezalogowany
20 marca 2024r. o 20:32
JA MAM PYTANIE CZY TE AUTOBUSY SA PRODUKCJI POLSKIEJ? JEZELI NIE TO PROSZE PODC KRAJ POCHODZENIA BO TO BARDZO WAZNE, czy ktos kompetentny moze odpowiedziec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiana Krwawnica niezalogowany
20 marca 2024r. o 20:57
~~Grynszpanowa Petunia napisał(a): JA MAM PYTANIE CZY TE AUTOBUSY SA PRODUKCJI POLSKIEJ? JEZELI NIE TO PROSZE PODC KRAJ POCHODZENIA BO TO BARDZO WAZNE, czy ktos kompetentny moze odpowiedziec

Zacznij myslec. Solaris produkuje autobusy w POLSCE. Od czego masz internet?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Leszczyna niezalogowany
20 marca 2024r. o 21:04
~~Ołowiana Krwawnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grynszpanowa Petunia napisał(a): JA MAM PYTANIE CZY TE AUTOBUSY SA PRODUKCJI POLSKIEJ? JEZELI NIE TO PROSZE PODC KRAJ POCHODZENIA BO TO BARDZO WAZNE, czy ktos kompetentny moze odpowiedziec

Zacznij myslec. Solaris produkuje autobusy w POLSCE. Od czego masz internet?


Solaris to tylko składa budę.
Akumulatory, silniki, elektronika 100% made by pingpong. Czyli 90% autobusu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Żylistek niezalogowany
21 marca 2024r. o 10:31
PanM napisał(a): " Jestem lepszy od Piotra Romana " . -- Przypominam panu panie prezydencie.
To nie pan kupił ten autobus . Kupili go Bolesławianie oraz ci mieszkający wokoło miasta których pan wykluczył czyniąc komunikację darmową dla wybranych. Wybranych przez pana.
A przecież to my " PO PIERWSZE MIESZKAŃCY " płacimy po pierwsze za ten transport , po drugie za autobusy kupione w mieście a po trzecie za ich obsługę utrzymanie i serwis.
Niech pan nie przypisuje sobie zasług na które pan nie zapracował.
Pan panie prezydencie utrzymujemy też my . a co mamy w zamian ?Dopisane 20.03.2024r. o godz. 15:30:Pana , sic


Piękny komentarz. W samo sedno..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Bylica niezalogowany
21 marca 2024r. o 12:10
Panie Prezydencie, proszę zabrać głos na temat wysypiska śmieci w Rakowiczkach, czy jego lokalizacja zagraża mieszkańcom Bolesławca. Proszę nie zważać na byłych koalicjantów -bezpartyjnych. Po pierwsze mieszkańcy.
.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.