Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okiem kandydata Koalicji Obywatelskiej
~~Jasnofioletowa Gęsiówka niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 13:04
~~KońRafał napisał(a): Rafał Trzaskowski w 2022 r. jako prezydent Warszawy otrzymał 260 469,54 zł. Oprócz tego wśród przychodów Trzaskowskiego są m.in. należności za prawa autorskie ze Związku Autorów i Kompozytorów Scenicznych w wysokości 31 599 zł oraz ponad 40 tys. zł za prowadzenie wykładów w Collegium Civitas........

Służę mieszkańcom Stolicy :-)

Zarobił, a nie ukradł

To się PiSim złodziejom w głowie nie mieści:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Irga niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 13:07
Tak Panie Radosławie: Pamiętamy rok 2018 kiedy Karol Stasik (dziś KO) i Jan Russ (wtedy PIS) triumfalnie obwieszczali powstanie w powiecie koalicji PIS i Platformy SAmorządowej, której o ile mnie pamięć nie myli był Pan pełnomocnikiem. Dlatego proszę dziś nie mydlić oczu wyborcom rzekomą niechęcią do PIS. W 2018 roku wspólnie z PISem chcieliście rządzić powiatem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowa Kapusta niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 13:21
~~Zielonobrunatna Irga napisał(a): Tak Panie Radosławie: Pamiętamy rok 2018 kiedy Karol Stasik (dziś KO) i Jan Russ (wtedy PIS) triumfalnie obwieszczali powstanie w powiecie koalicji PIS i Platformy SAmorządowej, której o ile mnie pamięć nie myli był Pan pełnomocnikiem. Dlatego proszę dziś nie mydlić oczu wyborcom rzekomą niechęcią do PIS. W 2018 roku wspólnie z PISem chcieliście rządzić powiatem.

Radek wszedł do polityki i do Koalicji Obywatelskiej w 2023 roku.

Nie do niego te zarzuty xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Krzewuszka niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 13:30
~~Indygowy Łubin napisał(a): Jak można głosować na KO,partie,która łamie prawo,Konstytucje i wprowadza anarchie. Uchwałami zamiast ustawami wprowadza nieprawość.Silowo ochroniarzami zajmują budynki.KO, to partia , która zawsze będzie się kojarzyć z bezprawiem.Jaki przykład dają młodemu pokoleniu.Corka studiuje prawo i mówi do mnie tato to za komuny tak nie łamano prawa i Konstytucji.Profesorowie tak nam powiedzieli.


Corka niech ci nie mydli oczu ,uważaj cobyś za niedługo nie miał profesorskiego wnuka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Kolczurka niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 13:53
Panie Radosławie ten pan też kandyduje o którym pan dobrze pamięta myślę że będzie miał Pan okazję też mu się przeciwstawić. Karma do niego wróci. Głosuje 7 go na listę nr 5 poz. 1 okręg nr 1
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marzena niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 14:27
~~Zielonobrunatna Irga napisał(a): Tak Panie Radosławie: Pamiętamy rok 2018 kiedy Karol Stasik (dziś KO) i Jan Russ (wtedy PIS) triumfalnie obwieszczali powstanie w powiecie koalicji PIS i Platformy SAmorządowej, której o ile mnie pamięć nie myli był Pan pełnomocnikiem. Dlatego proszę dziś nie mydlić oczu wyborcom rzekomą niechęcią do PIS. W 2018 roku wspólnie z PISem chcieliście rządzić powiatem.



Zmieniają barwy partyjne. Wiadomo dlaczego . Nie wybierać takich do samorządu .Ludzie niepewni i niewiarygodni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Aukuba niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 15:21
~~Zielonobrunatna Irga napisał(a): Tak Panie Radosławie: Pamiętamy rok 2018 kiedy Karol Stasik (dziś KO) i Jan Russ (wtedy PIS) triumfalnie obwieszczali powstanie w powiecie koalicji PIS i Platformy SAmorządowej, której o ile mnie pamięć nie myli był Pan pełnomocnikiem. Dlatego proszę dziś nie mydlić oczu wyborcom rzekomą niechęcią do PIS. W 2018 roku wspólnie z PISem chcieliście rządzić
~~Zielonobrunatna Irga napisał(a): Tak Panie Radosławie: Pamiętamy rok 2018 kiedy Karol Stasik (dziś KO) i Jan Russ (wtedy PIS) triumfalnie obwieszczali powstanie w powiecie koalicji PIS i Platformy SAmorządowej, której o ile mnie pamięć nie myli był Pan pełnomocnikiem. Dlatego proszę dziś nie mydlić oczu wyborcom rzekomą niechęcią do PIS. W 2018 roku wspólnie z PISem chcieliście rządzić powiatem.

Nie drogi Bolecnauto, nigdy nie byłem pełnomocnikiem tego komitetu. Nie oceniam postawy Pana Stasika i jej nie bronię. Proszę go o to spytać. Pozdrawiam. RP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Laurowiśnia niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 17:32
Jedyna partia która najmniej wzbudza kontrowersji i wzbudza zaufanie. Inni mają po paręnaście stron negatywnych komentarzy 3Droga wiedzie w tym prym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Praca dla Ciebie