Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wielkie otwarcie, słaby start. BKS Bolesławiec przegrywa na nowym stadionie, Zimny prysznic na inaugurację
~~Do wyzej niezalogowany
6 godz. 55 min. temu
Dawaj działaj rozbij beton komunistyczny i bande urzedasow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarny Cyprysik niezalogowany
6 godz. 8 min. temu
BKS przegrywa ,bo bramkarz do du..y
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
5 godz. 49 min. temu
Trzeba było zatrudnić Batyra - Nawrockiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Psianka niezalogowany
5 godz. 38 min. temu
~~Jasio napisał(a): Trzeba było zatrudnić Batyra - Nawrockiego.

Nie stać Cię lewacki Fiu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Rumianek niezalogowany
5 godz. 34 min. temu
Naprawdę w tak dużym powiecie nie ma kilkunastu chłopaków którzy potrafią kopać piłkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowy Orlik niezalogowany
3 godz. 46 min. temu
~~Rdzawobrunatny Rumianek napisał(a): Naprawdę w tak dużym powiecie nie ma kilkunastu chłopaków którzy potrafią kopać piłkę?

Tu jeszcze dlugo nie bedzie nic dobrego widzac poziom ktorego nie ma i nie bedzie bo tutaj do wymiany nadaje sie wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1234567890 niezalogowany
3 godz. 19 min. temu
~~Płowy Orlik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawobrunatny Rumianek napisał(a): Naprawdę w tak dużym powiecie nie ma kilkunastu chłopaków którzy potrafią kopać piłkę?

Tu jeszcze dlugo nie bedzie nic dobrego widzac poziom ktorego nie ma i nie bedzie bo tutaj do wymiany nadaje sie wszystko

Prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Zawciąg niezalogowany
3 godz. 11 min. temu
Szkoda tej murawy dla takich kopaczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA BAU zaprasza