Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobra przychodnia w Bolesławcu

~ niezalogowany
28 czerwca 2011r. o 10:56
~xx napisał(a): ja odradzam przychodnie na starzynskiego niestety slaba kadra lekarska nie potrafia leczyc dzieci.... i ja bede musiala poszukac nowej przychodni ...


Pracuje w Przychodni przy ulicy Mickiewicza - zapraszam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
28 czerwca 2011r. o 18:09
Jaki lekarz pracuje na ul.Mickiewicza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EVA niezalogowany
28 czerwca 2011r. o 18:15
A ja pozdrawiam cala przychodnie wraz ze wspaniala pania doktor.Zawsze dostalam pomoc.Byl okres ze wejsc nie moglam do przychodni.Chorowalam i pomoc mialam od doktor i pielegniarek .Szkoda mi ze nie pracuje pan dr SKORUPSKI.Wspanialy doktor.Wspaniale tez pracowal na oddziale jak lezalam.Wspanialy czlowiek.Nowy doktor tez leczy.Pozdrawiam pania polozna i pania z ADMINISTRACJI.Wdzieczna za WASZ trud.Pacjetka.Dziekuje ,ze JESTESCIE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
28 czerwca 2011r. o 22:42
Niestety, należę do przychodni na Starzyńskiego od początku.
Myślę już długo o zmianie tylko gdzie. Wszystko z wielką łaską a najlepiej nie przychodzić. Każde pytanie to niezadowolenie lekarza, o wszystko trzeba wypytywać bo zero informacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 czerwca 2011r. o 23:26
~ja napisał(a): Jaki lekarz pracuje na ul.Mickiewicza

Przyjmuje tam 3 internistów, pediatra i dodatkowo chirurg ale tylko jako lekarz poz, 2 panie pielęgniarki środowiskowe oraz pani położna środowiskowa. Z tego co się orientuje to jest to jedyna przychodnia, w której pacjenci mogą wykonać usg brzucha czy nerek bez dodatkowych opłat i większych kolejek. Raczej nie ma też problemu z diagnostyką czy skierowaniami, ale wszystko zależne jest w głównej mierze od nastawienia pacjenta. W tej przychodni zwraca się uwagę na profilaktykę, czyli marudzimy o zdrowym trybie życia, Zapraszam nr tel. 75-732-39-10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~monia niezalogowany
29 czerwca 2011r. o 8:59
dr Skorupskiego od czasu do czasu możemy spotkać na izbie przyjęć w Bolesławcu, jego syn ratownik pracuje w pogotowiu, kiedyś przy ataku kolki nerkowej tak mnie zwiotczył że do tej pory nic mnie nie boli,polecam obydwu
wie może ktoś gdzie oprócz szpitala przyjmuje pan skorupski?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dobra niezalogowany
29 czerwca 2011r. o 12:37
Dobra przychodnia to chyba tylko w Dobrej ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 czerwca 2011r. o 14:51
broń boże na karola miarki!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.