Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nasze Bolesławieckie Święte Krowy czyli jak ludzie parkują !

~Karolina niezalogowany
22 marca 2011r. o 22:07
Seifer napisał(a): Tam to chyba jest Grunwaldzka. Codziennie tak ludzie tam parkuja... przez co tylko utrudniaaj ruch innym ( i to dosyc mocno ) a policja tego nie widzi...

widziałam jak Policja pogoniła parkujących tam kilka razy. Może też nie chcą się aż tak czepiac bo faktycznie nie ma gdzie parkowac ale jak ktoś już przegina na maxa to nie ma wytłumaczenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
22 marca 2011r. o 22:13
~ul. Zgorzelecka napisał(a): [img=1300826031_3kevpkp.jpg]

to ostatnie auto to przegięcie :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2083
#widmo91 nieaktywny
22 marca 2011r. o 22:35
ja jestem za akcją o nazwie Karny K*TAS Za H**owe parkowanie :)

dwie formy albo nalepki które dość ciężko schodzą z auta i dają do myślenia albo dla strachliwych kartka za wycieraczkę


[img=1300829736_q14yl0j.jpg]

Czujesz chlod tego szronu? To logika betonu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
22 marca 2011r. o 22:37
Jestem za bo to co robią niektórzy to dosłownie jest przegięcie !!

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
22 marca 2011r. o 22:40
Dobre :D myślę, że niejednego by nauczyły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2083
#widmo91 nieaktywny
22 marca 2011r. o 22:44
kobieta z zaznaczonego tico. stanęła na środku ulicy i poszła bezczelnie do fryzjera :P mało tego.. Miejsc do zaparkowanie OD wuja i ciut ciut pojazd stał tak z 45 minut[img=1300830264_i4sebkc.jpg]

Czujesz chlod tego szronu? To logika betonu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4106
#igrek nieaktywny
22 marca 2011r. o 22:47
może z przyzwyczajenia tak stanęła : POD LATARNIĄ :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
22 marca 2011r. o 22:49
igrek napisał(a): może z przyzwyczajenia tak stanęła : POD LATARNIĄ :D



hehehe albo przestrzeni jej brakowało do parkowania na parkingu

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza