Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Telewizja cyfrowa azart sat

~ niezalogowany
4 czerwca 2012r. o 1:03
moze ktos to potwierdzic? bylby to gol samobójczy dla kablówki. osobiscie watpie by podnoszono o 20 zł oplaty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2012r. o 7:27
nie ma żadnych podwyżek , ktoś ci kity nawciskał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zorientowany niezalogowany
4 czerwca 2012r. o 8:49
~ napisał(a): nie ma żadnych podwyżek , ktoś ci kity nawciskał


A to dziwne bo byłem na Sierpnia i się osobiście pytałem. Radzę zweryfikować informację.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 czerwca 2012r. o 14:44
zgadza sie. wzrosly ceny o 20 zł . w takim razie do konca umowy i papa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ghost niezalogowany
4 czerwca 2012r. o 20:07
ja nie place nic i mam 37 programow wtym 15 polskich ze zwyklej szerokopasmowki tylko dziwny czlowiek placi za ten caly azart sat

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~telewidz niezalogowany
5 czerwca 2012r. o 7:45
~ghost napisał(a): ja nie place nic i mam 37 programow wtym 15 polskich ze zwyklej szerokopasmowki tylko dziwny czlowiek placi za ten caly azart sat

W której części Bolca mieszkasz. Pytam bo zastanawiam się nad zakupem anteny, a mieszkam w centrum koło wieżowca i nie wiem czy będę łapał jakikolwiek sygnał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NR niezalogowany
22 czerwca 2012r. o 19:44
Potwierdzam te ceny z kablówką, a mianowicie trzeba mieć pakiet komfortowy za 48zł do tego 22zł najtańszy pakiet cyfrowy, jakby mało było tego dzierżawa dekodera hd dodatkowe 15zł miesięcznie i jego aktywacja 149zł. To są jakieś cyrki i tak po 15 latach korzystania z ich usług powiedziałem dość. Polecam aktualną promocję cyfrowego polsatu z usługą multiroom po przeliczeniu wychodzi 56zł miesięcznie, dużo kanałów w hd i czysty obraz na każdym, łącznie wychodzi coś koło 250, więc jest co oglądać :) Naziemna to żadne wyjście pomimo, że jest darmowa to ma zdecydowanie za mało programów opcja raczej dla starszych ludzi, którym wystarczy tvp do oglądania teleexpresu czy mody na sukces i już wolałym mieć dalej tą śnieżącą kablówkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hak niezalogowany
23 czerwca 2012r. o 8:36
Hej, a wiecie cos o nowej promocji od 1 lipca? bo chwalą się takową ale szczegółów w ulotce nie podali, ani na www. po staremu trzeba dzwonić, albo osobiście pójść....

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.