Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zwrot nadpłaty za kartę pojazdu.

~kazio niezalogowany
5 maja 2010r. o 20:39
Czy ktoś składał wniosek do Starostwa w Bolesławcu , o zwrot nadpłaty z KARTĘ POJAZDU, czyli 425 zł ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
6 maja 2010r. o 9:56
ja zacząłem starać się ale w starostwie we lwówku. jestem na początku tej drogi, ale już wiem, że starostwo "dobrowolnie" kasy mi nie odda. czekam na odpowiedz w sprawie złozonego wniosku o zwrot. Jak odpowiedż będzie odmowna (a będzie napewno), to zakładam sprawę z powództwa cywolnego przeciwko powiatowi - koszt założenia sprawy 40zł.

jak chcesz to pisz na priv, podeslę Ci wzory wniosku o zwrot oraz pozwu.
pozdrawiam i wytrwałości zyczę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2186
#piotrek nieaktywny
6 maja 2010r. o 10:18
Jeśli możesz wyślij mi te druki : [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
6 maja 2010r. o 10:44
podeślę popołudniu, jak będę na domowym kompie.
Mam również wniosek o wydanie zaswiadczenia (jeśli ktoś sprzedał auto, nie ma karty, lub nie ma potwierdzenia wpłaty)
pzdr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~; niezalogowany
6 maja 2010r. o 11:27
pietrek1 napisał(a): podeślę popołudniu, jak będę na domowym kompie.
Mam również wniosek o wydanie zaswiadczenia (jeśli ktoś sprzedał auto, nie ma karty, lub nie ma potwierdzenia wpłaty)
pzdr


a można również prosić o te druki ??? [email protected] :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3892
#pietrek1 nieaktywny
6 maja 2010r. o 15:14
nie ma sprawy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomasz niezalogowany
6 maja 2010r. o 15:18
też bym bardzo prosił [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
6 maja 2010r. o 16:55
Znalazłem trochę papierów w necie, ale jeśli możesz to podeślij na: [email protected] , pozew łatwiej będzie spłodzić. Ciekawi mnie , czy zażądałeś też zwrotu odsetek od zaległej kwoty. Podobno w niektórych wydziałach komunikacji są już gotowe wnioski o zwrot nadpłaty i starostwa są gotowe je pozytywnie rozpatrzyć pod warunkiem, że dobrowolnie zrzekniesz się odsetek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.