Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobra krawcowa

~firanka niezalogowany
9 lipca 2015r. o 7:50
witam,też miałam taki problem,Pani ze sklepu przy cerfurze ,przyjechała do mnie ,zaaranzowała ,są cudne,pieknie odszyte,stawiam na jakość!!!

~Anna napisał(a): A czy ktoś zna krawcową, która uszyje firany i zasłony, ale konieczny jest przyjazd do domu klienta i dokonanie pomiarów. Okna są nietypowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~firanka niezalogowany
9 lipca 2015r. o 7:50
witam,też miałam taki problem,Pani ze sklepu przy cerfurze ,przyjechała do mnie ,zaaranzowała ,są cudne,pieknie odszyte,stawiam na jakość!!!

~Anna napisał(a): A czy ktoś zna krawcową, która uszyje firany i zasłony, ale konieczny jest przyjazd do domu klienta i dokonanie pomiarów. Okna są nietypowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GOSIA niezalogowany
9 lipca 2015r. o 7:59
PANI ANIA z Jana Pawla zmienila nr 539242434 POLECAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anna34 niezalogowany
22 października 2015r. o 12:56
A gdzie w Bolesławcu można zamówić jakieś niedrogie firany z szyciem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZOFIA niezalogowany
22 października 2015r. o 14:08
Pani Ania z Jana Pawla SERDECZNIE POLECAM jestem klientka Pani Ani juz od roku i jestem super zadowolona zawsze szybko i naprawde TANIO POLECAM!!!!!nr do Pani Ani 539242434
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~IRENA niezalogowany
22 października 2015r. o 14:10
Najbardziej kompetentna krawcowa w boleslawcu ktora uszyje doslownie wszystko to Pani ANNA z Jana Pawla GODNA POLECENIA!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~FIRANKI U DANKI niezalogowany
22 października 2015r. o 14:43
~anna34 napisał(a): A gdzie w Bolesławcu można zamówić jakieś niedrogie firany z szyciem?






http://www.firankiudanki.pl

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2015r. o 15:42
mikołaja brody 9/6 albo 6/9 ( jest szyld nad drzwiami ) pani Marzena
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza