Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wróżka z Dobrej

~~Bożena niezalogowany
15 lutego 2017r. o 15:51
Kiedyś byłam u tej Pani, trochę niewyraźnie mówi, w sumie nie mam wyrobionej opinii.
Ale w sumie miła osóbka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miły niezalogowany
15 lutego 2017r. o 16:03
Ja też jestem miły... naprawdę miły. Wezmę tylko 40 zł :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 lutego 2017r. o 16:58
~~Nina napisał(a): A co myslicie o Pani z ul. Parkowej, był ktoś, jakieś opinie ??
Dziękuję.
ściemnia byłam z kolezankami kazdej o mundurowym chłopaku mówiła takie bzdety ale mało 15 zł bierze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
15 lutego 2017r. o 17:39
kiedy wy ludziska zrozumiecie że tj wyłudzanie pieniędzy,wróżki ,wośp,różnego rodzaju gry lotto ,automaty itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
15 lutego 2017r. o 18:20
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 lutego 2017r. o 18:27
~~klucznick napisał(a): kiedy wy ludziska zrozumiecie że tj wyłudzanie pieniędzy,wróżki ,wośp,różnego rodzaju gry lotto ,automaty itp.

Gdyby WOŚP wyłudzał ,to pan Zbyszek już dawno by się nim zajął.
Żal ci doope ściska,ale dziękuję ci,bo dzięki takim jak ty WOŚP zbiera jeszcze więcej :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
15 lutego 2017r. o 18:27
~~klucznick napisał(a): kiedy wy ludziska zrozumiecie że tj wyłudzanie pieniędzy,wróżki ,wośp,różnego rodzaju gry lotto ,automaty itp.


ooooo kolega z PIS-u!!! Uwaga na niego !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
15 lutego 2017r. o 18:34
Nooo....chyba tak.Jak jedzie przez miasto i widzi seicento,to solidarnie wali prosto w drzewo :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.