Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie kupić węgiel ?

~Kokosik niezalogowany
14 lutego 2016r. o 8:03
~korin47 napisał(a): NIE RADZĘ kupowac w KOKSIKU na KOSCIUSZKI TAM DOKŁADNIE KANTUJĄ kupowałem dwa razy orzneli mnie na kazdym worku po 4.5 kg ,po złozeniu reklamacji róznicę dołozyli newat nie padło słowo PRZEPRASZAM
Dokładnie taka samą sytuacje miałem i jeszcze im z koparki i sównicy brzydko pachnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~artur niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 5:20
A w czechach w novym miescie gdzie jest sklad weglowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~artur niezalogowany
14 grudnia 2016r. o 5:22
A w czechach w novym miescie gdzie jest sklad weglowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~? niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 15:53
Skład opału KLICZKOW 56a polecam tel.605564018 .lub 75 731 2459
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~? niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 15:53
Skład opału KLICZKOW 56a polecam tel.605564018 .lub 75 731 2459
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 16:08
~Kokosik napisał(a):
~korin47 napisał(a): NIE RADZĘ kupowac w KOKSIKU na KOSCIUSZKI TAM DOKŁADNIE KANTUJĄ kupowałem dwa razy orzneli mnie na kazdym worku po 4.5 kg ,po złozeniu reklamacji róznicę dołozyli newat nie padło słowo PRZEPRASZAM
Dokładnie taka samą sytuacje miałem i jeszcze im z koparki i sównicy brzydko pachnie.


Nie wiem, czy kantują, ale pracuje tam niemiły gość, który w sobotę zamknął mi bramę przed nosem (30 min przed godziną, która widniała na tabliczce) i wyskoczył z ryjem "trzeba było dłużej spać!". Kupiłem w innym składzie, a tu na Kościiuszki już nigdy nie przyjadę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ex niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 16:11
Ja ostatnio kupowałem węgiel w aptece w galerii. Mają i cały, i w kapsułkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~? niezalogowany
9 lutego 2017r. o 20:02
Dobry węgiel jest na składzie opału w KLiczkowie 56a tel.601564018 lub 757312459 dowóz gratis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.