Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jesienne pogaduchy i bajanie przyjaciół :)

6979
E
4 listopada 2020r. o 20:33
Dobry wieczór:)

Mgosia napisał(a): ...chyba byś gorzej płakała niż skopani


Mgosiu:* przyznaję, trochę mnie poniosło :D

Musiałabym zaserwować sobie ...
[img=1604516462_mml5a1o.jpg]


Ogólnie rzecz biorąc popieram hasło..
.[img=1604517154_rlsmnxg.jpg]


Dobrej nocy Bajarze :*





"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
4 listopada 2020r. o 21:01
Ja myślę, że olej rycynowy jest o wiele bardziej skuteczny i mniej inwazyjny (chyba)
:D Po nim zapomina się nawet o własnej głowie, a skupia jedynie na .... Ups , to nie tak miało być :| :D :P
Śpij jak krecik :) :D




"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
5 listopada 2020r. o 6:02
Dzień dobry:)

"Bądź dobrej myśli, bo po co być zlej"
Stanisław Lem

Gdy słyszę takie wykonanie i widzę taką dawkę optymizmu, to od razu mi się gęba uśmiecha :)



Mgosia napisał(a): Ja myślę, że olej rycynowy jest o wiele bardziej skuteczny i mniej inwazyjny (chyba)


Przy okazji jaki środek odchudzający :D

Miłego dnia Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
5 listopada 2020r. o 20:43
Oooo nassstępna będzie się odchudzać :| ...Qźwa ..jak jajca kocham ,nie poznam Wasss dziołchy :*:* :* po tej pizzzdemiii ;(
Nie to co jaaaa... zad juszszsz tłusssty ;(....
Trzymta się :*:*:*

;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
5 listopada 2020r. o 21:21
Dobry wieczór:)
bax napisał(a): Nie to co jaaaa... zad juszszsz tłusssty ;(....

:| jakoś Ci nie wierzę, ale wiesz jak to z kobietami...
Faceci będą debatować...

[img=1604607269_fby5ncs.jpg]

:D


Dopisane 05.11.2020r. o godz. 21:21:

Na dobranoc taka refleksja:
[img=1604607587_hu3ndwf.jpg]


Dobrej nocy Bajarze:*

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
5 listopada 2020r. o 21:50
Jakie znowu dobranoc, jakie co , jakie gdzie :| :D
Aaa kieliszki , jeśli o nich już mowa , to musiałam się dzisiaj odkazić :| Jasny gwint z tym wirusem :D


Dopisane 05.11.2020r. o godz. 21:50:

Hmmm ...;) :D
Potwierdzam :D

[img=1604609417_hq377hh.jpg]

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
6 listopada 2020r. o 6:15
Dzień dobry:)

[img=1604639608_cpuv8io.jpg]


Mgosia napisał(a): Jakie znowu dobranoc, jakie co , jakie gdzie :| :D


Taaa:> o 6,00 to ja mogę dyskutować. Gdzie Wyyyyy :D

Mgosia napisał(a): Aaa kieliszki , jeśli o nich już mowa , to musiałam się dzisiaj odkazić :|

Jak się ma dobry odkażalnik w domu, to...:| :D

Mgosia napisał(a): [img=1604609417_hq377hh.jpg]


Powiem Ci w tajemnicy, że "To jest męski świat To jest męski świat Ale byłby niczym, niczym bez kobiety lub dziewczyny"



Miłego dnia Bajarze:*


"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7612
bax
6 listopada 2020r. o 7:30
Dzień dobry :)




:*:*:*




[img=1604644207_tiot0wc.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego