Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dojazd do strefy ekonomicznej!!!

825
#armando007 nieaktywny
25 listopada 2010r. o 12:37
Witam. Poszukuję osoby, mającej dwa wolne miejsca w samochodzie i która jeździ do Wykrot do pracy. Oczywiście chcemy dokładać siedo paliwo, wiec będzie to korzyść po obydwu stronach:) 794119644 proszę o smsa na ten numer a ja odzwonię...a i dodam, że chodzi mi o system dwu zmianowy, nstepny tydzień tj. od 29.11 mam drugą zmianę.

PROSZĘ O POMOC!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DZIWNE ŻE niezalogowany
25 listopada 2010r. o 12:44
Miasto Bolesławiec nie chce wesprzeć ludzi przydzielając autobus na strefę, oczywiście na płatne bilety. To pokazuje że władze z każdej formacji politycznej mają ludzi w D*.
Przecież mogą na tym zarobić bo dużo ludzi dojeżdża na strefę i było by to dla nich rozwiązanie tańsze i prostsze niż jazda własnym samochodem. Lepiej dać zasiłki bezrobotnym którzy odrzucają propozycję pracy z powodu braku dojazdu??

Bolec.Info może zrobić z tego interwencję na portalu lub w swojej gazecie!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2010r. o 12:49
A gdzie w strefie przyjmują pracowników i dobrze płacą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
825
#armando007 nieaktywny
25 listopada 2010r. o 12:52
Ja parcuję w HMS. Narazie ejst całkiem spoko, po przejściu na umowę stałą można wyciągnąć podobno ok 1700zł z dodatkami itd. Narazie mam na czysto 1200zł, lepsze to niż seidzenie w domu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kat niezalogowany
25 listopada 2010r. o 19:06
A co tam robisz w tym HMS? Można się też załapać?
Jakby mnie przyjęli to transport mam :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3827
#emerson nieaktywny
25 listopada 2010r. o 20:45
Także szukam dojazdu na strefę, ale na godz. 8 rano i powrót o 16ej. GG:6418323


Dopisane 25.11.2010r. o godz. 20:45:

Lub szukam kogoś, kto także dojeżdża na te godziny na strefę. Wtedy możliwy dojazd załatwionym autem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
825
#armando007 nieaktywny
27 listopada 2010r. o 10:01
w HMS sie spawa plastik ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
950
#Fasola nieaktywny
27 listopada 2010r. o 10:05
Patryk - rob prawko plus niesmiertelny Golf 2 1.6D i sam jestes sobie panem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo