Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poród w Bolesławcu.

~~Podwójna mama niezalogowany
10 lutego 2017r. o 22:30
Po pierwszym cc w szpitalu byłam około tygodnia, po drugim zostałam wypisana w trzeciej dobie. Zdecydowanie lepiej wspominam dłuższy pobyt w szpitalu, ponieważ i dziecko i ja byliśmy pod stałą opieką fachowców w tym czasie, co dawało mi poczucie bezpieczeństwa. Po drugiej cesarce zdarzyło mi się zasłabnąć w domu. W szpitalu czułabym się pewniej. Ciąża i poród mocno obciążają organizm. Fakt, endorfiny, hormony trzymają kobietę w ryzach, ale z perspektywy czasu nie polecałabym zbyt szybkiego powrotu do domu. Naturalnie, każdy szpital rządzi się swoimi prawami (ja rodziłam w dwóch różnych, ale ani razu w Bolesławcu), są różne "szkoły" w podejściu do tego tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lutego 2017r. o 23:00
Ja miałam w czwartek cc ale dokładnie to nie wiem w jakie jeszcze dni robią planowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kamila niezalogowany
11 lutego 2017r. o 1:14
Ja miałam trzecie CC w grudniu 2016 w Bolesławcu.Było planowane,wskazaniem były dwa wcześniejsze CC.Do szpitala poszłam w środę,w czwartek był zabieg,a w poniedziałek wyszłam do domu.Pierwszy raz rodziłam w Bolesławcu ale nie mogę powiedzieć złego słowa na personel ani na opiekę.Dwoje starszych dzieci dostało w prezencie od innego szpitala paskudne bakterie zaraz po porodzie,a tu miła niespodzianka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lutego 2017r. o 4:16
Ja miałam w czwartek cc ale dokładnie to nie wiem w jakie jeszcze dni robią planowane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 lutego 2017r. o 9:53
~~Kamila napisał(a): Ja miałam trzecie CC w grudniu 2016 w Bolesławcu.Było planowane,wskazaniem były dwa wcześniejsze CC.Do szpitala poszłam w środę,w czwartek był zabieg,a w poniedziałek wyszłam do domu.Pierwszy raz rodziłam w Bolesławcu ale nie mogę powiedzieć złego słowa na personel ani na opiekę.Dwoje starszych dzieci dostało w prezencie od innego szpitala paskudne bakterie zaraz po porodzie,a tu miła niespodzianka

a na ile dni robili przed terminem porodu? dużo wcześniej ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~? niezalogowany
11 lutego 2017r. o 10:49
Ja miałam cesarkę niedawno we wtorek.Tydzień przed terminem.Opieka była super. Wszystkie panie bardzo miłe również te z noworodków.dzieki nim karmię a nie było łatwo.Nie było problemu z dokarmianiem dziecka jak zaszła potrzeba.Lekarze też ok.Po negatywnych opiniach które czasami się słyszy o tym oddziale byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 lutego 2017r. o 12:24
co potrzeba dla mamy i dziecka do naszego szpitala w bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mini niezalogowany
14 lutego 2017r. o 15:47
Ja rodziłam 10 miesięcy temu w Bolesławcu. Zarówno z opieki pielęgniarek jak i lekarzy jestem zadowolona, nie mam im nic do zarzucenia. Wszystko było ok.

co zabrać ze sobą do szpitala?
Ciuchy dla siebie, dla dziecka w dniu wypisu ze szpitala, podklady poporodowe, wode do picia (Duuuużo), przybory toaletowe, podpaski poporodowe, nie wiem jak z pampersami (ja nie brałam bo wtedy była akcja że każdy noworodek je otrzymywał ze szpitala). Można wybrać się na szkołę rodzenia lub zadzwonić i tam wszystko Panie prowadzące powiedzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza