Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer, kosmetyczka, stylizacja paznokci

~Malea niezalogowany
7 listopada 2005r. o 21:15
Witam,

Od paru tygodni mieszkam w Bolesławcu i poszukuje dobrego fryzjera, kosmetyczkę lub też kogoś do stylizacji paznokci.
Może ktoś z Was podzieli się swoimi odczuciami, bo przejrzałam posty na forum i nie znalazłam takowego.
Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na Wasze komentarze z namiarami na ich lokale (chętnie z przykładowymi cenami usług).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
474
#pinezka nieaktywny
7 listopada 2005r. o 23:34
salon kosmetyczny A2 kolo pks-u mila i fachowa obsluga przekonalam sie na wlasniej skorze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
524
#Sekkmet nieaktywny
8 listopada 2005r. o 14:35
napisał(a): Witam,

Od paru tygodni mieszkam w Bolesławcu i poszukuje dobrego fryzjera, kosmetyczkę lub też kogoś do stylizacji paznokci.
Może ktoś z Was podzieli się swoimi odczuciami, bo przejrzałam posty na forum i nie znalazłam takowego.
Pozdrawiam i czekam niecierpliwie na Wasze komentarze z namiarami na ich lokale (chętnie z przykładowymi cenami usług).


Jeśli chodzi o fryzjera to polecam SALONIQ FRYZJERSKI na ul Kubika (koło Kruka i pomnika LWÓW) dziewczyny znają się na nowych trendach, pracują na L`oreal... jeśli chcesz poszaleć z fryzurą i liczysz na inspirację i dobrą radę fryzjerek to polecam, poza tym elegancki wystrój

jesli chodzi o kosmetyczkę to polecam Martę Uzdowską na osiedlu kwiatowym (stokrotek 20) także wykonuje tipsy...jest nauczycielką w studiu kosmetycznym, z tego co mi wiadomo

See You Later Aligator
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klientka niezalogowany
9 listopada 2005r. o 12:35
jeżeli chodzi o paznokcie o są tylko 2 wyjścia: Alina Murmyło na basenach lub Alicja Patera na osiedlu kwiatowym, makijaż tylko Alicja patera, kosmetyczka [ oczyszczanie itp.] Kasia w BIKINI , a masaż ... Darek Cibor lub Joanna Cibor Baseny, fryzjer Marta w Prestige koło dworca PKP , albo Tomek ze studia PAN obok RYnku przy ceramice DANA

tych sprawdzilam i porównałam z innymi-są najlepsi w mieście!

nie polecam:
paznoksci w A2 , bo pani Ania jest srednio miła
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klientka-sory za pomyłkę niezalogowany
9 listopada 2005r. o 20:38
napisał(a): jeżeli chodzi o paznokcie o są tylko 2 wyjścia: Alina Murmyło na basenach lub Alicja Patera na osiedlu kwiatowym, makijaż tylko Alicja patera, kosmetyczka [ oczyszczanie itp.] Kasia w BIKINI , a masaż ... Darek Cibor lub Joanna Cibor Baseny, fryzjer Marta w Prestige koło dworca PKP , albo Tomek ze studia PAN obok RYnku przy ceramice DANA

tych sprawdzilam i porównałam z innymi-są najlepsi w mieście!

nie polecam:
paznoksci w A2 , bo pani Ania jest srednio miła


Prestige oczywiście obok dworca PKS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
437
#DG nieaktywny
10 listopada 2005r. o 22:53
Witam!
Polecam Studio Bikini na ulicy Zgorzeleckiej 47(nad Americanosem)
Kosmetyczka the best, fryzjer rewelacja-pracują tylko i wyłącznie na Goldwell`u)solarium opala zawodowo, stylizacja paznokci-w czołowce ze wszystkich polskich zakładów jak sądze no i tatuaze tez niczego sobie. naprawde polecam

ponoc mają od 26 jakies dni otwarte.. warto zobaczyc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
525
#MX nieaktywny
13 listopada 2005r. o 10:16
Wykraczając poza kobiece potrzeby, mężczyznom polecam super obsługe i jakość wykonania u... "U SEBA" kolo PKSu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
189
#nefretetee nieaktywny
13 listopada 2005r. o 13:20
Polecam salon urody KAJA na ul.Chrobrego kolo PKP.
Kasia Maksymowicz i jej salon to mila atmosfera i profesjonalizm :)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.