Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Badanie USG u dr Marszałek

~ niezalogowany
28 lipca 2011r. o 21:39
~ napisał(a): Czy w Bolesławcu jest jeszcze jakiś lekarz który wykona usg brzuszka 3 letniemu dziecku. Bo dr ma termin na 9 sierpnia a zależy mi na czasie.

może w Provicie? Najlepiej tam zadzwoń i zapytaj

http://provita-s.com.pl/index/strona/page/chirurg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
261
#michalpl nieaktywny
18 stycznia 2012r. o 17:44
porusze temat USG w Provicie...

potrzebowalem zrobic USG stawu skokowego,
i w provicie i w stomadencie, panie z rejestracji mowily, ze nie zrobie u nich czegos takiego, odsylaly mnie do pani Marszalek....
niestety pani Marszalek (o ktorej robilem USG obu kostek 5 lat temu - bardzo polecam, gdy ktos bedzie mial potrzebe) nie znalazla dla mnie wolnego terminu, tylu ma klientow...
zdecydowalem sie w koncu udac do chirurga - dr Remiszewski - oczywiscie prywatnie, bo nie mam cierpliwosci dla pracownikow boleslawieckiej przychodni chirurgicznej, i ogolnie calego szpitala - a tu niespodzianka!! zrobil mi USG stawu skokowego!!

wiec jesli ktos bedzie mial taka potrzebe - smialo walcie do Provity,
podejrzewam, ze dr Rozenbajger, ktory tez tam przyjmuje, rowniez zrobilby USG kostki...

ech, te cipcie z rejestracji Provity - to jest rowniez info dla WAS - douczcie sie na temat uslug wykonywanych przez lekarzy w Waszym miejscu pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4623
#anilia nieaktywny
18 stycznia 2012r. o 23:32
Jedna z niewielu lekarzy których mogę polecić robiła u syna usg stawu kolanowego syn leczył się w Lubinie w MCZ,lekarz ortopeda był mile zaskoczony fachowością badania i opisu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~) niezalogowany
2 października 2012r. o 10:20
Ponawiam Czy ktoś wie gdzie przyjmuje doktor Marszałek i w jakie dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~) niezalogowany
2 października 2012r. o 10:20
Ponawiam Czy ktoś wie gdzie przyjmuje doktor Marszałek i w jakie dni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~google niezalogowany
2 października 2012r. o 10:31
75/732-81-23, kom. 502-316-132
ul. Wańkowicza 9 lok 6
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~buc niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 14:00
witam czy w bolesławcu prócz provity można gdzieś zrobić usg stawu kolanowego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pola niezalogowany
16 czerwca 2016r. o 15:37
W Legnicy jest nie drogi ortopeda ma sprzęt w gabinecie mozna zobaczyć opinie w necie dr.Hryńków .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza