Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Polfie

~Mysa Truskawka niezalogowany
16 maja 2018r. o 7:53
Chętnie ci się pokażę jak będę wyłączał maszyny. Nie dacie podwyżki, strajkujemy i produkcja STOP. A oszołom to cię zrobił gamoniu. Cholerni krawaciarze się wpieprzają w forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Konopny Miłek niezalogowany
16 maja 2018r. o 7:57
Jacy ludzie i w jakiej sprawie chcą się dogadać ? Jaka to sprawa do dogadania ? Ciągle piszecie o SPRAWIE ? Co to za sprawa ? Słucham.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobrunatny Omieg niezalogowany
16 maja 2018r. o 8:04
Ponoć już są dogadani z dyrekcją. Dla nas ochłapy!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2215
#tangerine nieaktywny
16 maja 2018r. o 8:09
~Konopny Miłek napisał(a): Jacy ludzie i w jakiej sprawie chcą się dogadać ? Jaka to sprawa do dogadania ? Ciągle piszecie o SPRAWIE ? Co to za sprawa ? Słucham.

Tylko o to chodzi. Ktoś z krawaciarzy ciągle miesza. Musimy zmienić miejsce forum, żebyśmy mogli się weryfikować.


Dopisane 16.05.2018r. o godz. 08:09:

tangerine napisał(a):
~Konopny Miłek napisał(a): Jacy ludzie i w jakiej sprawie chcą się dogadać ? Jaka to sprawa do dogadania ? Ciągle piszecie o SPRAWIE ? Co to za sprawa ? Słucham.

Tylko o to chodzi. Ktoś z krawaciarzy ciągle miesza. Musimy zmienić miejsce forum, żebyśmy mogli się weryfikować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Myszata Serduszka niezalogowany
16 maja 2018r. o 11:41
Jacy krawaciarze mając 6lat do emerytury to ja myślę bardziej trzeźwo ludzie co za głupoty wygaduje cię . Pomyscie i co zrobicie jak to wszystko runie . Ktoś wie jak spór zbiorowy działa i jak będzie jakiś błąd to kto zapłaci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastobrązowy Przetacznik niezalogowany
16 maja 2018r. o 11:57
Słuchałem na spotkaniu jak facet gadał i chwalił się co zrobił . A okazuje się że wogle niebralem udziału w niczym . To my z wydziału chodziliśmy na spotkania w sprawie premii i oszczędności za szkło. Kto był na spotkaniu to wie które związki wyszły i olały nas szklaną. Kto wetował premie kto latał po hali mówił co robić by nie weszło . Które związki nie przyszły na przedostatnie spotkanie w sprawie oszczędności. A facet mówi ja wam wywalczylem. Nieprawda nic nie zrobił chciał tylko podwyzszki wielkiej dla ustawiaczy na tworzywach. Na 13 nas olał ci co byli wiedzą że niechcieli. Każdy chce podwyzki 700zl ale rozsądnie jak był gościu ten co zawsze mówił z sensem my decydujemy czy wspieramy czy nie. Potem przyszedł facet i mówi oni niechca się dogadać i nie popierają nas . Chwila to my decydujemy a oni są naszymi przedstawicielami. Teraz czekam na ripostę że niby mówię nieprawdę ja mogę to powiedzieć . Bo gościu z oplowanych związków mówi z sensem a drugi jak oszołom.Musicie my was potrzebujemy my walczymy o każdego pracownika . Jeszcze jedno a na rozmowach to podobno się nie odzywali. To zostawię bez komentarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatna Irezyna niezalogowany
16 maja 2018r. o 13:34
Rozumiem, że szklana nie chce 700 pln podwyżki. To nie strajkujcie. Widocznie już jesteście na dobrych pensjach. Na tworzywach chcemy więcej zarabiać i chcemy sporu z obecnym zarządem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtoruda Słonecznica niezalogowany
16 maja 2018r. o 15:39
Prezesa na taczkach do Piaseczna, skąd pochodzi! A Mareczka na drugiej też daleko! Może jakiś normalny zarząd przyjdzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.