Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Noelken Nowogrodziec jak sie tam pracuje?

~ niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 17:26
WYZYSK i tyle napiszę zapierdziela sie jak niewolnik za grosze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 20:21
No dobrze a może ktoś powiedzieć(bez bajek etc) ile zarabia się tam ?Np operator maszyny z umową o prace ? Jakieś premie podwyżki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 stycznia 2014r. o 21:53
~jakie stanowisko napisał(a):
~ napisał(a): poszukuje transportu bolesławiec-nowogrodziec od poniedziałku na 6 rano do noelken


A na jakie stanowisko sie dostales bo byly 3 miejsc chyba wolne tak? kiedy byles na rozmowie i czy umowe bedziesz mial przez firme czy zewnetrzna(umowa zlecenie)
dostałem sie na stanowisko operator maszyn a umowe bede miał przez firme , na rozmowie byłem w poniedziałek potrzebuje transportu z bolesławca do nowogradzca dozuce sie do paliwa a prace zaczynam od poniedziałku na 6 rano
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seba1607 niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 11:21
Przyjelem sie do pracy w firmie Noelken pare miesiecy temu jako operator , mam dosc dobry poglad na to jak bylo pare lat wstecz a jak jest teraz . Pare lat temu sam sie zwolnilem przez za przeproszeniem dziwny czlowiek anych mechanikow i kierownikow . Znajomy zaproponowal bym wrocil bardzo sie zmienilo na lepsze . Oczywiscie jesli sie bedziesz opierdzielal to wkoncu cie ktos zrypie, ze nic nie robisz jak wszedzie mysle ze to normalne . Oczywiscie pewne kwestie ludzi tu piszacych sa prawda, jesli robisz na tzw, konfekcji to fakt ciezko i do ubikacji wyjsc, ale widze ze zawsze ktos zastepuje jak masz potrzebe. Pochodze z Nowogrodzca to mi odchodza dojazdy to bylo jednym z atutow dlaczego wrocilem , z Boleslawca bedziesz dojezdzal to wiesz koszty za droge tam i z powrotem , jesli nauczysz sie na maszynie robic to nie jest tak strasznie . Jesli chodzi o kobiety to jest oczywiscie grupa kobiet pracujaca na umowe ,zawarta z firma Noelken, a reszta kobiet przez firme posredniczaca ,tzw . SPS gdzies slyszalem nie chce sie pod tym podpisywac ,aby zostac przez firme przyjety to pracownik SPS-u musi przepracowac 2 lata , ale to mi sie tylko obilo o uszy i pod tym sie nie podpisze , wydaje mi sie ze po jakims czasie samemu warto sie upomniec ,albo porozmawiac spokojnie z kierownctwem jesli nie z kierownikami zmianowymi to z kierownikiem produkcji znam przypadki dziewczyny ktora juz 3 rok pracuje przez SPS ,ale chyba albo sie za malo stara ,ze jej niezalezy tak bardzo albo sie boi porozmawiac albo nie wiem juz sam .Powiem tak jeszcze dziwie sie wielu ludzi tu na zakladzie , ze tak mozna narzekac badzo dla mnie to oczwiste jesli masz byc przyjety jako operator to na firme odrazu , masz placone skladki emerytalne , Zusowskie , chorobowe i jakie by jeszcze nie byly . Wyplata jest zawsze na czas , zdarza sie ze wczesniej niz przed tym przyslowiowym 10 . Sam przez ponad 3 lata bez umowy pracowalem sam na siebie i w firmie ogrodniczej i wiem ze ciezko o umowe zlecenie a co dopiero o normalna umowe tak wiec tylko pracowac bo masz zabezpieczone te oplaty i dostajesz moim zdaniem przyzwoita wyplate jak na operatora 2000 zl nie mam co prawda ale napisze ze duzo nie brakuje i wiem ze sa to moje pieniadze nie musze sie o nic prosic . Oczywiscie jak wszedzie moglo by byc lepiej finansowo i w pacy ale zle nie jest a jesli podpisujesz umowe to masz przez 8 godzin swiadczyc uslugi na rzecz pracodawcy i jesli to sobe poukladasz z soba i 3 zmiany jakos szczegolnie ci nie przeszkadzaja to zapraszamy ;) a i przepraszam za pisownie mam zrypana klawiature troche Pozdrawiam

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~poszukuje pilne niezalogowany
23 stycznia 2014r. o 12:40
poszukuje transportu bolesławiec-nowogrodziec od poniedziałku na 6 rano do noelken tel 782158164
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 11:26
czy jezdzi ktos z bolesławca do nowogrodzca do pracy w firmie noelken bardzo prosze o kontakt 782158164
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 20:06
~ napisał(a): A na tą umowę zlecenie zarabia się 900zł. A jeśli chodzi o pracę to nie polecam tej firmy. Odbierzesz telefon to wylecisz z pracy. nawet wysikać się nie można wyjść. No chyba że znajdziesz kogoś na swoje miejsce, gdzie wszyscy mają coś do zrobienia. Nie polecam,.


BZDURA BZDURA BZDURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pracowałam 3 lata temu w tej firmie teraz jestem na wychowawczym bardzo mi się tam dobrze pracowało jak dobrze pracujesz to zawsze ktoś za ciebie stanie w razie czegoś :) polecam firmę Noelken
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 stycznia 2014r. o 20:09
~ napisał(a):
~ napisał(a): A na tą umowę zlecenie zarabia się 900zł. A jeśli chodzi o pracę to nie polecam tej firmy. Odbierzesz telefon to wylecisz z pracy. nawet wysikać się nie można wyjść. No chyba że znajdziesz kogoś na swoje miejsce, gdzie wszyscy mają coś do zrobienia. Nie polecam,.


BZDURA BZDURA BZDURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pracowałam 3 lata temu w tej firmie teraz jestem na wychowawczym bardzo mi się tam dobrze pracowało jak dobrze pracujesz to zawsze ktoś za ciebie stanie w razie czegoś a telefon zawsze odbierałam i nic nikt mi nie zrobił nie zwolnił za to :) polecam firmę Noelken
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza