Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szkoła katolicka w Bolesławcu?
~ja niezalogowany
15 lutego 2013r. o 19:01
chciałam do szkoły katolickiej wysłac swoje dziecko i jak dostałam kwestionariusz z sekretariatu to od razu się rozmyśliłam dziecko nie miało by czasu na naukę tylko w kościele ze mną by musiało siedzieć a oprócz tego raz w miesiącu z całą kadrą nauczycieli msza w szkole do tego dobrowolne datki koc :> zatem zastanówcie się zanim skrzywdzicie swoje dziecko ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
15 lutego 2013r. o 20:46
Raz w miesiącu w kościele?! No oni chyba poszaleli.
Dobrowolne datki? Straszne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2013r. o 21:28
~zacofany moher napisał(a): Raz w miesiącu w kościele?! No oni chyba poszaleli.


Ty chyba oszalałeś!!!Gdzieś to wyczytał?!
Tak.Raz w miesiącu, ale nie w kościele tylko w szkole z kadrą nauczycielską!!
Moherek zsunął się na ślepia i nie zauważyłeś!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
15 lutego 2013r. o 21:44
Chyba szkoła dużo nie straci, jak tacy pseudokatolicy nie dadzą do niej dzieci. Zgadzam się z zacofanym moherem - Msza raz w miesiącu - w kościele czy nie w kościele - czyste szaleństwo! Na dodatek z kadrą! Ci pijarzy Boga się nie boją! :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
15 lutego 2013r. o 21:45
W szkole będzie czynna kaplica i to tam będą odprawiane msze. Co jest takiego strasznego w tym, że uczeń szkoły katolickiej będzie uczestniczył raz w miesiącu we mszy?
Czyżby teraz paniczyk uczył się raz w miesiącu i to właśnie tego dnia, gdy planowana jest msza, że nie będzie już miał czasu na naukę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2013r. o 21:46
Co w tym dziwnego, że w katolickiej szkole będzie msza raz w miesiącu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
15 lutego 2013r. o 21:47
kiedy pierwszy żłobek? :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 lutego 2013r. o 21:53
~~~ napisał(a): Chyba szkoła dużo nie straci, jak tacy pseudokatolicy nie dadzą do niej dzieci.


Szkoła jest publiczna i nie tylko katolicy mogą posłać tam dzieci!

~~~ napisał(a): Msza raz w miesiącu - w kościele czy nie w kościele - czyste szaleństwo!


Raz w miesiącu w szkole!! Nikt nie mówi o ilości mszy w kościele!
Nie mam łopaty pod ręką , żeby Ci to wytłumaczyć prościej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza