Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Skok Wesoła - kredyty 0%

87
#assassin nieaktywny
15 czerwca 2012r. o 15:34
http://www.parkiet.com/artykul/1255593-Allen-Stanford-skazany-na-110-lat-wiezienia.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
15 czerwca 2012r. o 15:35
z tym 0% przy zakupach to nie zawsze ściema, tak na przykład, zakup mebli sklep Bodzio w Bolesławcu 30x0%. Przetestowałam na sobie :)
Jeśli chodzi o zakup sprzętu, to faktycznie taka opcja jest, ale nadrabiają obowiązkowym ubezpieczeniem które wynosi tyle co oprocentowana pozyczka :D !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 czerwca 2012r. o 21:16
ale z ubezpieczania możesz zrezygnować pisząc pismo do banku. wtedy wychodzi ci 4x0
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SKOK Wesoła niezalogowany
13 sierpnia 2012r. o 14:04
Nowa oferta pożyczek - najniższe oprocentowanie pożyczek na rynku tylko 10%.

Wysoka przyznawalność kredytów, bez ograniczeń wiekowych. Oferta ważna tylko do końca miesiąca.

Przykładowa oferta: 5000 zł do ręki, rata tylko 121 zł! Oprocentowanie 10%, 0 zł ubezpieczenia.

Przyjdź i sprawdź. B. Prusa 26 w Bolesławcu. tel. 75-735-11-50.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~joko niezalogowany
13 sierpnia 2012r. o 20:32
Jak ktoś chce ci coś dać "za darmo" to trzymaj się mocno za kieszeń!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marian niezalogowany
14 sierpnia 2012r. o 9:57
Jak za darmo? Przecież tu jest napisane oprocentowanie, to nie rozumiem o co Ci chodzi? Chyba czytanie ze zrozumieniem jest dla nie których trudne. Mówię oczywiście o poście gdzie jest napisane 10 %.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koko niezalogowany
14 sierpnia 2012r. o 10:22
5000zł w ING wynosi 88zł miesięcznie, więc jaka to super oferta :P

.. bez konieczności opłaty członkowskiej co miesiąc :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
14 sierpnia 2012r. o 10:50
~Koko napisał(a): 5000zł w ING wynosi 88zł miesięcznie, więc jaka to super oferta


różnica jest spora, chyba ze nie robi Ci to różnicy, że będziesz płacić raty przez 5, 6,7, lub 8 lat.

Zmoderowano 24.08.2012 godz.12:17 - powód: korekta cytowania (sentinel)

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza