Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Wielbłądza Rudbekia niezalogowany
25 lutego 2019r. o 20:04
~~Białawoszary Oczar napisał(a):
~~Wielbłądza Rudbekia napisał(a): Nie kotku!Jest test określający genetyczne pochodzenie każdego człowieka .Nie kosztuje dużo,a sporo się można o swoich przodkach dowiedzieć.Ja z całą pewnością pochodzę od małp z Afryki(stąd małpa1).Dlatego niepokalane poczęcie wkładam między bajki.Jesteś osobą dorosłą,uprawiasz seks?A wg.kościoła pochodzisz z niepokalanego poczęcia?Śpij dobrze,a jutro sprawdź w doniczce ,czy nie masz córeczki o imieniu Calineczka.

Coś ci tam dzwoni, tylko nie wiesz gdzie. Słyszałaś coś tam o niepokalanym poczęciu i próbujesz to nieudolnie komentować. Przy tak jawnej indolencji, narażasz się tylko na śmieszność. To przez takie jak ty ludzie mają złe pojęcie o inteligencji blondynek.
Chcesz komentować fundamenty wiary, to się z nimi wcześniej zapoznaj.
Ja nie komentuję niepokalanego poczęcia.Ja w nie nie wierzę.Nie ma takiej opcji,by coś powstało z niczego. Tak mówi namacalna nauka i tego się trzymam.A i słowo indolencja podebrałeś z mojego innego komentarza,bo wcześniej na tym forum jakoś nie występowało. Cha cha cha.Niby jesteś przeciw mnie,ale jednak czegoś się ode mnie uczysz.Miło mi.Włosków nie mam blond, kotku.Jestem siwiuteńka jak gołąbek ale do twarzy mi z tym.A i nie nauczaj mnie w kwestii wiary.Wierz w co chcesz,ale dla mnie wierzenie w coś czego nie można udowodnić jest nie do przyjęcia .Mnie interesują tylko twarde fakty.A fakty są takie,że księża(pewnie wiesz, oni poznali tajemnicę wiary) są zwykłymi łotrami w kiecce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwona Dąbrówka niezalogowany
25 lutego 2019r. o 20:15
Nie wdając się w szczegóły cudów, radzę nie powoływać się na naukę. Lepiej wiedzieć, co się pisze. Otóż cały czas powstają cząstki z "niczego", w zasadzie coś jak cud - i to mówi współczesna fizyka.
Taki wykład dla początkujących i nierozumiejących jest tutaj: https://mlodytechnik.pl/technika/28838-ekscentryczne-czastki-elementarne

Gorzej, że niektórzy politycy i ekonomiści też to słyszeli i teraz uważają, że pieniądze też się biorą z "niczego". I dla nich xxxx++++ nie jest problemem. I tacy "geniusze" są po każdej stronie. Jak PiS teraz obiecał znowu pieniądze z "niczego" czyli naszych podatków, to PO krzyczy , że to był ich pomysł! Sami geniusze wśród tych polityków :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Cynia niezalogowany
25 lutego 2019r. o 20:17
~~Krwawosiny Przetacznik napisał(a): pryszczata silisz się biedna bardzo się silisz aby coś zrozumieć opisać z tego co ignorujesz ale kompletnie ci to nie wychodzi :) upraszczasz i lekceważysz coś o czym nie masz bladego pojęcia

silisz się bardzo aby tu się popisać elokwencją że niby oczytaniem a prawda jest taka że jesteś malusia jak mróweczka tobie nawet do małpy daleko :)


Niby taka oświecona ta pryszczata a wyzywa od łotrów czy to już kapłanofobia :D Ona bliska jest twierdzenia, że wymyśliła "indolencje" hahaha słowo wielokrotnie tu używane. Bóg ją bardzo ukarał, kiedyś zapyta dlaczego...... Bóg jest miłosierny i jej wybaczy, tylko jeszcze życie musi ją wiele nauczyć :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Rudbekia niezalogowany
25 lutego 2019r. o 22:24
~~Kasztankowa Cynia napisał(a):
~~Krwawosiny Przetacznik napisał(a): pryszczata silisz się biedna bardzo się silisz aby coś zrozumieć opisać z tego co ignorujesz ale kompletnie ci to nie wychodzi :) upraszczasz i lekceważysz coś o czym nie masz bladego pojęcia

silisz się bardzo aby tu się popisać elokwencją że niby oczytaniem a prawda jest taka że jesteś malusia jak mróweczka tobie nawet do małpy daleko :)


Niby taka oświecona ta pryszczata a wyzywa od łotrów czy to już kapłanofobia :D Ona bliska jest twierdzenia, że wymyśliła "indolencje" hahaha słowo wielokrotnie tu używane. Bóg ją bardzo ukarał, kiedyś zapyta dlaczego...... Bóg jest miłosierny i jej wybaczy, tylko jeszcze życie musi ją wiele nauczyć :(
Nazywanie rzeczy po imieniu mylisz z" wyzywaniem". To po pierwsze.Po drugie twoje prostackie słownictwo aż zgrzyta w uszach.Ty nie odróżniasz prawdy od fałszu, bo w coś wierzysz.Masz takie prawo,a ja mam prawo mówić we własnym imieniu w to co ja i tylko ja wierzę,a wierzę w naukę.Ty wierz sobie w co chcesz,ale nie próbuj nawracać(tak to się mówi?) mnie,bo TY WIERZYSZ.Twoje życie twoja sprawa,moje życie moja spraw.,A i konstytucja daje mi to prawo do publicznego wyrażania własnych opinii.Nie ma przymusu abyś to czytał.Robisz to na własne życzenie i z jakiegoś powodu moje opinie cię interesują,bo w przeciwnym wypadku po prostu przeszedłbyś nad tym do porządku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowa Aksamitka niezalogowany
25 lutego 2019r. o 22:35
Jaka ta pryszczata zabawna taka nadymana prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Rudbekia niezalogowany
25 lutego 2019r. o 22:46
W bajeczki jeszcze wierzysz?A Calineczka z ziarenka w doniczce to już urosła?A może ty nie znasz żadnej bajeczki oprócz niepokalanego poczęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowy Wilec niezalogowany
26 lutego 2019r. o 9:35
http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,24491650,przemysl-nad-sanem-stanely-dwie-wieze-dar-narodu-dla-prezesa.html


tablica informacyjna:
"prezesowi" - "wdzięczny" Naród
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Runianka niezalogowany
26 lutego 2019r. o 10:01
wprdalaj z tą wyborczą gównojadzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.