Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ciężki los wywiezionych na Sybir
6979
E
19 września 2012r. o 22:21
A ja pozdrawiam, z tych trochę nowszych, dobrych czasów :) :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3530
#Stasinek nieaktywny
19 września 2012r. o 22:26
E napisał(a): A ja pozdrawiam, z tych trochę nowszych, dobrych czasów :) :)

E, dziekuje serdecznie za mile pozdrowienia, ktore z przyjemnoscia odwzajamniam. Mialem wielka nadziej, ze bedzie nam dane spotkanie w czasie mojego pobytu w Boleslawcu. Niestety, nie bylo dane.
prosze o przekazanie pozdrowien Naszym wspolnym znajomym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
19 września 2012r. o 22:30
Bardzo dziękuję, przekażę na pewno, a co się odwlecze... :)
Przecież wszystkie drogi prowadza do Mragowa, a czasami... :D :*
Uciekam, bo offtopuje :)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3186
#arturkedzia nieaktywny
20 września 2012r. o 4:57
Stasinek napisał(a): VIPOO7, serdecznie pozdrawiam z bardzo jeszcze goracego Rzymu. Ja rowniez spedzilem dziecinstwo na Syberii. Opowiadajac pewne przezycia z pobytu nad Bajkalem, niektorzy zarzucaja mi ze sieje propagande antykomunistyczna, ze pewene rzeczy sa niewyobrazalne, a wiec wymyslone.
Pozdrawiam serdecznie


Witaj Stasinku ! U nas akurat dziś jest zimno. Tak sobie myślę, że Ci którzy tak twierdzili nigdy nawet nie zmarzli nie mówiąc o innych łagodnie określając ,,nie wygodach,, , które Ty miałeś tam okazję na własnej skórze odczuć. Myślę też,że tydzień na takich wczasach zupełnie zmieniłby ich światopogląd. Pozdrawiam Ps. E dobrze mówi. Co się odwlecze .... itd. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 września 2012r. o 6:39
,,bandycki napad,,? :D
a jak nazwać agresję USA ze swoim sojusznikiem (he he he ...)na Irak?
wycieczka integracyjna?
pamiętajmy o historii ale nie pozwólmy jej nami rządzić stając się narzędziami w rękach ,,politykierów,, :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2012r. o 7:21
falco napisał(a): ,,bandycki napad,,? :D
a jak nazwać agresję USA ze swoim sojusznikiem (he he he ...)na Irak?
wycieczka integracyjna?
pamiętajmy o historii ale nie pozwólmy jej nami rządzić stając się narzędziami w rękach ,,politykierów,, :>

Mnie w szkole uczono, ze to byla przyjacielsa pomoc ze strony ZSRR, w domu zas mowiono, ze to byl bandycki napad. Teraz o USA oficjalnie mowi sie, ze to jest tez przyjacielska pomoc, a prywatnie, ze to jest bandycki napad. Nihil novum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
20 września 2012r. o 14:06
falco ;;nie bij piany z USA :D polityka jest była i będzie ,a wszystko zależy od tego jak ją interpretują wolni słuchacze.Syberia dla wielu to jedynie punkt na mapie oraz nazwa,ale dla nie licznych żyjących Sybiraków jest piętnem na całe życie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~brodiaga niezalogowany
21 września 2012r. o 19:32
O! Połkowodiec Chwojnicki! Nastojaszczyj suworowszczyk.Ma tupet
pojawiać się na takich uroczystościach!
Jego "profesorowie" może wywozili na zsyłkę tych ludzi....
Tfu!....
A swoją drogą, "pomniczek" sybiracki to "władza" w takim nieciekawym miejscu postawiła, koło kupczyczyka.

'utrwalacze" mają lepszą miejscówkę....

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.