Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

ubezpieczenie zdrowotne

~ niezalogowany
20 września 2012r. o 23:28
Proszę o informację gdzie i jak mogę się ubezpieczyć.Chodzi mi o ubezpieczenie zdrowotne,żebym bez problemu mogła skorzystać z porady lekarza na NFZ.Nie pracuję ,zajmuję się czymś z czego mam pieniądze ale nie mam ubezpieczenia ,w UP nie chcę się rejestrować.Proszę o poradę.Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
21 września 2012r. o 8:36
skoro masz pieniadze to polecam albo prywatne wizyty albo ubezpieczenie bezposrednio w NFZcie koszt roczny to cos ponad 3000zl.

tel do jeleniej (centrala) 756458709 albo wroclaw 71 7979100

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2012r. o 9:39
np. pzu mozesz sie ubezpieczyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
21 września 2012r. o 13:14
~ napisał(a): Proszę o informację gdzie i jak mogę się ubezpieczyć.Chodzi mi o ubezpieczenie zdrowotne,żebym bez problemu mogła skorzystać z porady lekarza na NFZ.Nie pracuję ,zajmuję się czymś z czego mam pieniądze ale nie mam ubezpieczenia ,w UP nie chcę się rejestrować.Proszę o poradę.Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)


Pierwsze co to jeśli jesteś zamężna i mąż pracuje to on może Ciebie zgłosić do ubezpieczenia jako członka rodziny, nie ważne czy pracuje w Polsce czy za granicą.

Możesz podpisać umowę z NFZ, tzw. umowę dobrowolną ale koszty są spore ok. 300 zł miesięcznie, z tym że jeśli miałaś przerwę w ubezpieczeniu będziesz musiała zapłacić dodatkowe pieniążki (ale to w przypadku długiego braku ubezpieczenia).

Zaproponuję Ci kontakt bezpośrednio do osoby która zajmuje się ubezpieczeniem dobrowolnym w NFZ Legnicy :D tel 76 79 73 131

Zanim pojedziesz do funduszu warto zadzwonić i od razu przywieźć wszystkie dokumenty niezbędne do zawarcia umowy a trochę tego będzie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~lukrecja niezalogowany
17 marca 2017r. o 14:23
Ubezpieczenie zdrowotne może być ofertą wspierająca aktywne oszczędzanie pieniędzy w różnego rodzaju produkty inwestycyjne http://www.openlife.pl/produkty/oszczedzanie/ . W jednej strony mamy ubezpieczenie na życie i dożycie w zdrowiu które jest chronione ubezpieczeniem zdrowotnym. Z drugiej firma ubezpieczeniowa oferuje szeroki pakiet rozwiązań inwestycyjnych umożliwiające pomnażanie naszego majątku. Od nas zależy jedynie wybór oferty tak aby określić jakie chcemy podjąć ryzyko by osiągnąć swój inwestycyjny cel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~andrzej77 niezalogowany
17 marca 2017r. o 14:38
~~lukrecja napisał(a): Ubezpieczenie zdrowotne może być ofertą wspierająca aktywne oszczędzanie pieniędzy w różnego rodzaju produkty inwestycyjne http://www.openlife.pl/produkty/oszczedzanie/ . W jednej strony mamy ubezpieczenie na życie i dożycie w zdrowiu które jest chronione ubezpieczeniem zdrowotnym. Z drugiej firma ubezpieczeniowa oferuje szeroki pakiet rozwiązań inwestycyjnych umożliwiające pomnażanie naszego majątku. Od nas zależy jedynie wybór oferty tak aby określić jakie chcemy podjąć ryzyko by osiągnąć swój inwestycyjny cel.


UWAGA.
Strona z wirusami,radzę nie otwierać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinto niezalogowany
17 marca 2017r. o 18:11
Pytającej chodzi o ubezpieczenie zdrowotne w NFZ, które upoważnia do bezpłatnej opieki medycznej. Jeżeli się nie pracuje to może ubezpieczyć pracujący współmałżonek, poprzez Urząd Pracy jako zarejestrowany bezrobotny lub zawierając indywidualną umowę w NFZ. Link informacyjny poniżej
http://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/zalatw-sprawe-krok-po-kroku/jak-ubezpieczyc-sie-dobrowolnie/.

Proszę nie mylić tego ubezpieczenia z ubezpieczeniami na życie oferowanymi przez wszelkiego rodzaju firmy ubezpieczeniowe. Firmy ubezpieczeniowe oferują zupełnie inny rodzaj ubezpieczenia. Tylko ubezpieczenie zdrowotne w NFZ uprawnia do bezpłatnej opieki medycznej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
17 marca 2017r. o 18:14
Szatyanka napisał(a):
~ napisał(a): Proszę o informację gdzie i jak mogę się ubezpieczyć.Chodzi mi o ubezpieczenie zdrowotne,żebym bez problemu mogła skorzystać z porady lekarza na NFZ.Nie pracuję ,zajmuję się czymś z czego mam pieniądze ale nie mam ubezpieczenia ,w UP nie chcę się rejestrować.Proszę o poradę.Z góry dziękuję i pozdrawiam ;)


Pierwsze co to jeśli jesteś zamężna i mąż pracuje to on może Ciebie zgłosić do ubezpieczenia jako członka rodziny, nie ważne czy pracuje w Polsce czy za granicą.

Możesz podpisać umowę z NFZ, tzw. umowę dobrowolną ale koszty są spore ok. 300 zł miesięcznie, z tym że jeśli miałaś przerwę w ubezpieczeniu będziesz musiała zapłacić dodatkowe pieniążki (ale to w przypadku długiego braku ubezpieczenia).








zły telefon podałaś, 76/ 72 93 131

Zaproponuję Ci kontakt bezpośrednio do osoby która zajmuje się ubezpieczeniem dobrowolnym w NFZ Legnicy :D tel 76 79 73 131

Zanim pojedziesz do funduszu warto zadzwonić i od razu przywieźć wszystkie dokumenty niezbędne do zawarcia umowy a trochę tego będzie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza