Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rezonans magnetyczny

8783
#jusstys nieaktywny
31 października 2012r. o 9:17
Wrocław tylko tak sie robi prywatnie i koszt rezonansu 450 zł wpisz w google przychodznia dla sportowcow przy stadionie 1000 lecia polecam bardzo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Łukasz niezalogowany
31 października 2012r. o 9:24
Dobrej jakości rezonans magnetyczny jest w Zgorzelcu. Robiłem prywatnie rok temu czekałem ok. tygodnia Kosztu nie pamiętam ale chyba 250 zł. Pracownia rezonansu otwarta była do późnego wieczora także w sobotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4061
#llezka nieaktywny
31 października 2012r. o 13:12
zgorzelec i Zielona góra,Legnica niemają juz miejsc do konca roku :/ dzwoniłam bo mam pilnie do zrobienia jedynie były jeszcze miejsca w Jeleniej Górze
podaje numer 75/6470690

llezka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wanda niezalogowany
1 listopada 2012r. o 13:39
Ja robiłam w Jeleniej Górze polecam nowoczesny sprzęt. We Wrocławiu też robiłam sprzęt przestarzały leży się jak w trumnie.
Zdecydowanie polecam Jelenią Górę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
2 listopada 2012r. o 0:23
http://gdzierezonans.pl/gdzie-rezonans/rezonans-magnetyczny-boleslawiec/centrum-diagnostyki-obrazowej-jelenia-gora-w-boleslawcu/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 listopada 2012r. o 14:23
Rezonans jest też w Żarach tylko trzeba skierowanie wysłać faksem do Lublina i potem telefonicznie ustalic termin
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Judy niezalogowany
8 maja 2015r. o 14:13
Żeby wykonać rezonans potrzebne jest skierowanie od specjalisty, na badanie czeka się niestety bardzo długo. Ja musiałam wykonać je prywatnie bo zależało mi na czasie, lista wszystkich placówek w Polsce oferujących badanie dostępna jest na tej stronie http://cenomed.pl./badania/rezonans-magnetyczny/11 . Podaje ponieważ jest to duże ułatwienie, może komuś się przyda. Sama szukałam tych informacji do niedawna w wyszukiwarce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Redford niezalogowany
9 maja 2015r. o 6:12
~Judy napisał(a): Żeby wykonać rezonans potrzebne jest skierowanie od specjalisty, na badanie czeka się niestety bardzo długo. Ja musiałam wykonać je prywatnie bo zależało mi na czasie, lista wszystkich placówek w Polsce oferujących badanie dostępna jest na tej stronie http://cenomed.pl./badania/rezonans-magnetyczny/11 . Podaje ponieważ jest to duże ułatwienie, może komuś się przyda. Sama szukałam tych informacji do niedawna w wyszukiwarce.


Ułatwienie, ale lista jest nieaktualna i na dzien dzisiejszy uwzględnia 1/3 wszystkich pracowni MR w kraju. Pozostają strony NFZ, ale one nie wskazują MRI bez kontraktów. Tych też jest dość sporo. Uncle Google... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.