Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Stasik na "liście wstydu"
7018
lazankowy
25 listopada 2014r. o 17:40
~ napisał(a): czy to jest prawda ze pan prezes uderzył pracownice na posiedzeniu rady nadzorczej ?? czy to żart ? raczej żart i to niesmaczny !!


Jesli tak bylo powinien stracic stolek, niech kobieta naglosni sprawe w mediach i pojdzie do sadu. Stasik znany jest np z rynsztokowego jezyka (ostatni tekst o "puszczaniu pawia" rozlozyl mnie na lopatki) wiec wcale sie nie zdziwie jesli to o czym piszesz mialo miejsce. Ktos moze potwierdzic lub zaprzeczyc?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 18:32
Prawdopodobnie byl temat skandal w ceramice ale zlikwidowali :/ Czyli prawda !

Zmoderowano 25.11.2014 godz.19:42 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zorro niezalogowany
25 listopada 2014r. o 19:24
~kolo napisał(a): Lista wstydu PiS mogłaby zawierać tylko jedno nazwisko. Wiadomo jakie. A wstydu z tego milion razy więcej i to na cały świat!
A od Stasika się od ... cie. Nie jestem jego fanem ale to przynajmniej fachowiec i w ZC na właściwym stanowisku
TAAA FACOWIEC od ponizania pracownikow idz pracowac do ceramiki to zmienisz zdanie :> :> :>

Zmoderowano 25.11.2014 godz.19:42 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ewa niezalogowany
25 listopada 2014r. o 19:26
~Karol Stasik napisał(a): W związku z opublikowaniem nierzetelnej informacji sugerującej wykorzystywanie mojej przynależności partyjnej do osiągania celów osobistych informuję:
-z wykształcenia jestem inżynierem ceramikiem i fachowcem
w tej branży,
-posiadam wieloletnie doświadczenie w kierowaniu zakładami, w tym przede wszystkim ceramicznymi,
-na prezesa powołano mnie w wyniku wygrania przeze mnie konkursów w 2008 i 2011 roku,
-moja przynależność partyjna nie miała na to żadnego wpływu.
uderz w stol a nozyce sie odezwa :D :D :D :D Panu juz podziekujemy !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolczyk niezalogowany
25 listopada 2014r. o 20:18
ojciec napisał(a): Sklep gamonie należy do żony p. Stasika. Zazdrość Was zżera? Idźcie do Wałęsy, to on obiecał każdemu po milionie... Kto broni Wam być przedsiębiorczym? Ruszcie dupska i przestańcie wiecznie tylko czegoś żądać. Wy po pracy siadacie z piwkiem przed tv, a inni wracają po nocach, bo są aktywni i coś robią w swoim życiu. Już widzę te komentarze w moim kierunku po tym poście...mam je serdecznie w d...

Chyba ojciec zmieniłeś orientację seksualną...chodzi mi o ostatnie zdanie:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nuna niezalogowany
25 listopada 2014r. o 20:20
o jak szybko zniknął temat Afera w Ceramice.... czyżby macki pana prezesa sięgały tak daleko....

Zmoderowano 25.11.2014 godz.20:38 - powód: Temat nigdzie nie "zniknął". Jest cały cas dostępny i otwarty , tylko nie ma go na stronie głównej. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 20:23
~nuna napisał(a): o jak szybko zniknął temat Afera w Ceramice.... czyżby macki pana prezesa sięgały tak daleko....



No własnie przecież pobito kobietę w pracy -dlaczego temat zniknął ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2014r. o 20:24
ojciec dobrze to ująłeś - w SWOIM życiu, tylko po co tyle szumu, ze to dla dobra społeczeństwa, dla dobra zakładu... w SWOIM życiu, dla SWOJEJ kasy i dla SWOJEGO dvpska !! !! !! a3bdb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza