Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bajeranckie otwarcie!
~kami niezalogowany
20 listopada 2012r. o 22:14
A ja mam nadzieję, że to 1-sze centrum zapoczątkuje budowanie kolejnych obiektów, że zrobi się konkurencja i więcej miejsc pracy, więc dobrze, że w końcu coś się ruszyło w tym temacie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
21 listopada 2012r. o 10:11
~kami napisał(a): A ja mam nadzieję, że to 1-sze centrum zapoczątkuje budowanie kolejnych obiektów, że zrobi się konkurencja i więcej miejsc pracy, więc dobrze, że w końcu coś się ruszyło w tym temacie!


nie ma to jak poprawa humoru z rana:)
Gdzie ty chcesz i jakie obiekty stawiac?
I tak dziwne jest ,że się szarpneli na postawienie takiego (bardzo dumnie nazwanego)"siti senter" w centrum miasta.


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
21 listopada 2012r. o 10:26
City Center - ta nazwa to efekt małomiasteczkowego kompleksu,wątroba sie wywraca na ten szkaradek.Nie szło jakoś po polsku ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 listopada 2012r. o 11:17
hemi napisał(a):
~kami napisał(a): A ja mam nadzieję, że to 1-sze centrum zapoczątkuje budowanie kolejnych obiektów, że zrobi się konkurencja i więcej miejsc pracy, więc dobrze, że w końcu coś się ruszyło w tym temacie!


nie ma to jak poprawa humoru z rana:)
Gdzie ty chcesz i jakie obiekty stawiac?
I tak dziwne jest ,że się szarpneli na postawienie takiego (bardzo dumnie nazwanego)"siti senter" w centrum miasta.


Kiedyś też powstał pierwszy market HYPERNOVA i mnóstwo osób zgrzędziło, że mały, że badziew itp., a tymczasem ile mamy już marketów...?i jakoś znalazło się i miejsce, no i wszyscy latają po tych marketach jak opętani, tak więc od czegoś trzeba zacząć, by coś się zadziało. A nazwa jak wiele innych - poprostu zapożyczona i nie ma w tym nic dziwnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
21 listopada 2012r. o 11:47
City Center to standardowa nazwa jaką wykonawca nadaje swoim obiektom. nie było raczej powodu znaczącego by to zmieniać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
21 listopada 2012r. o 15:59
Mieliśmy w Bolesławcu DH Mieszko,DH Bolko no iiiiiiiiiiiiiii będziemy teraz mieli wielkomiejski City Center.Za lat kilka też zniknie z mapy miasta jak zniknęły wyżej wymienione domy handlowe,jak zniknął Hotel Piast.Mamy XXI wiek ..... a zatem idzie nowe,oby stać NAS było na zakupy w tej galerii ! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
21 listopada 2012r. o 20:31
Widziałam dziś drogowskazy kierujące do

CENTERUM HANDLOWE
BOLESŁAWIEC CITY CENTRUM :)

Brawo! :D Takiej reklamy to w żadnym mieście nie ma:D

Dla ciekawych-jeden na ul.Chrobrego:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gonzo niezalogowany
21 listopada 2012r. o 20:35
to októrej godzinie to otwarcie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza