Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łabędzi śpiew prezesa.
~~JJJ61 niezalogowany
19 lutego 2023r. o 9:40
~~JJJ61 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Falco111 napisał(a): Jeszcze nie raz się zadziwisz.


Wnuczki w szkole dumne z jurnego dziadka Janusza , a brzydka żona z męża ?


znów mułek pasiasty w akcji podszywa się ;););)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
19 lutego 2023r. o 9:49
M21W2 napisał(a): Objęty jesteś sankcjami na ruskich trolli .


Po co się produkujesz ? Dawaj link do TVP i po sprawie ! Posłuchamy coś o bohaterstwie Ukraińców, popatrzymy jak minister klęka przed flagą zbrodniarzy od Bandery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
19 lutego 2023r. o 9:55
Panie Lucjanie od tego bubu jedzie:))
Wiemy czym:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
19 lutego 2023r. o 10:06
~~16okruJ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~internowany napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Falco111 napisał(a): no i zagwozdka dla # kukiz ....;D
lub jak kto woli # dulski


Cześć.
Mało piszę gdyż ktoś bardzo się na mnie uwziął. Myślę, że nie jaki B.e.n.ek. Jak podpisze się jako yot23 od razu blok komentarza... hehe . Wolność słowa i demokracja.... :D


Objęty jesteś sankcjami na ruskich trolli .


A na Troljana sankcji nie ma ? To oficjalna ruska agentura na Bolec.info.


wystarczy bardziej uważnie przyglądać się na styl pisania i pewne wnioski można wyciągnąć kto podszywa się ukrywając sie niby za tyldą ...;D
tylko trzeba myśleć a nie jak grubas kilka postów sklecić w pewną całość i przypisywać jednej osobie tworząc kolejną teorię ...;D
teraz znowu ''ktoś'' jęczy i lamentuje że na mnie ''sankcji'' nie ma ;D
dziwne bo jeszcze nie tak dawno ktoś tu obiecywał że zapukają do moich drzwi ''odpowiednie służby''

wczoraj pisałem do J23 że w pewien czwartek Janek Wiśniewski padł na darmo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nieflako niezalogowany
19 lutego 2023r. o 10:38
Falco111 napisał(a): ~
tylko trzeba myśleć a nie jak grubas kilka postów sklecić w pewną całość i przypisywać jednej osobie tworząc kolejną teorię ...;D
Falco ty chyba za nim tęsknisz . Śpisz z nim i żyjesz całymi dniami .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 lutego 2023r. o 11:20
~~Bubu napisał(a): Panie Lucjanie od tego bubu jedzie:))
Wiemy czym:))


Czuć na odległość .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
19 lutego 2023r. o 11:32
coś mi się wydaje że to grubas nawet w nocy o mnie myśli ...;D
on dobrze wie łgarz że w swoim marnym życiu pomiędzy oszczerstwami a kolejną szklanką bimbru nigdy nie usłyszy ode mnie dobrego słowa....;D

Lucjan ...dlaczego się czaisz ? ...ja tam nie lubię niedomówień i piszę co myślę otwartym tekstem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pouczenie dla odważnych niezalogowany
19 lutego 2023r. o 12:14
Artykuł 212. Kodeksu Karnego podaje, że przestępstwo zniesławienia jest popełniane, gdy osoba pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie, lub właściwości, które mogą przynieść jej ujmę w opinii publicznej lub narazić ją na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

O zniesławieniu mówimy także wtedy, gdy podawane są pewne informacje, choćby tylko w formie podejrzenia lub powtórzenia pogłoski, niezależnie od tego, czy zostały one celowo wymyślone przez zniesławiającego, czy są w obiegu, lub w formie konkretnego oskarżenia. Co więcej, do postawienia zarzutu karnego nie jest konieczne, aby osoby wypowiadające negatywne komentarze na nasz temat uważały je za prawdziwe. Wystarczy, że zniesławiający chciał lub zgodził się, aby jego słowa zostały za takie uznane.

Zniesławienie zawsze jest ścigane z oskarżenia prywatnego, aby więc dowieść swojej niewinności, należy wnieść prywatną skargę do sądu. W sprawach z oskarżenia prywatnego, oprócz możliwości wniesienia oskarżenia prywatnego bezpośrednio do sądu, istnieje również przewidziana w art. 488 k.p.k. opcja przyjęcia wniosku przez Policję. Rozwiązanie takie jest przejawem uproszczenia postępowania prywatnoskargowego i rezygnacji ze zbytecznego formalizmu. W trybie art. 488 § 1 Policja jest uprawniona do przyjęcia pisemnej lub ustnej skargi pokrzywdzonego w związku z przestępstwem ściganym z oskarżenia prywatnego i przekazania go do właściwego sądu oraz, w razie potrzeby, do zabezpieczenia dowodów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.