Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tłusty czwartek
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 9:22
"chleb piekę sama ,nie jem tych strasznych rzeczy i dlatego mnie przeraza i właściwie to zal mi ludzi a szczególnie dzieci ,ze tak niezdrowo jedzą.to tyle.:}"

Jasne,bzdury jak nic .A make na swoj przepyszny chlebek to skad masz niby?Ze sklepu i jesz to co w niej jest,czyli np.pozostalosci z opryskow.
A miesko to swoje co masz, to karmione na czym?nie tylko na zlewkach z domu-na tym by ci to miesko padlo po 3 dniach.Pasze tez dajesz,a pasza ma to co ma w srodku,wiec i miesko niby swojskie ale na mieszance chemicznej wychodowane.
A warzywka? uprawiasz moze i sama ale maja w sobie to co spadnie na nie z deszczem i to co genetycznie juz u nich zmieniono,bo przeciez nasiona kupujesz.
Dobrze,ze zal ci innych ludzi a szczegolnie dzieci,ale ty nie jesz nawet o drobine zdrowiej niz inni:)

Jakby nie chcial, to uciec nie da rady juz.Nie ma juz zupelnie zdrowej zywnosci.
SMACZNEGO:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 9:40
Przesada, zawsze jest zdrowsza zywność własnej produkcji niż ta .która kupuje sie w sklepach,a z nieba nie spada znowu az tak wiele jak by się komu wydawało,nie karmię paszami ,nasiona mam własne ,to nic trudnego ,po prostu pozostawia się część roślin na drugi rok.Dlaczego więc żywność ma tak wysokie ceny[ta pochodząca z małych upraw i hodowli ],jezeli jak uwazasz nie jest lepsza? Ale ona jest lepsza ,o wiele lepsza tzn zdrowsza.Nie zawiera polepszaczy i sztuczności ,tej całej chemii np jajko jest z tego co kura sama nazbiera a więc robaczki ,ziarenka itp a nie pasza z padliny i polfamixy, i tak jest z kazdym rodzajem jedzenia z wioski ,to nawet nie ma co porównywać.Też zycze SMACZNEGO:} Odsyłam do filmu "Skrzydełko czy nóżka"-wprawdzie komedia ale to co ludzie w miastach jedzą to jest "jedzenie" od Tricattella :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:02
Całe życie wpierniczałaś co popadnie ,a teraz na stare lata zachciało się zdrowo odżywiać,trochę zapózno.A w końcu i tak na coś się umiera. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:02
~pączkożerca napisał(a):
~ napisał(a): ale po zjedzeniu jednego potrzebowałam pomocy medycznej.dodam ,że był świeży i bez nadzienia ,usmażony na najzdrowszym lnianym oleju . nie jadam tego okropieństwa i już ,ale rozumiem ,że jeden ,no,dwa ktos zjada,ale żeby tyle na raz to niepodobieństwo,


Po jednym pączku potrzebowałaś pomocy medycznej ?
No to wszystko jasne :)
Po takim twoim wpisie, sądzę, że jesteś chyba anorektyczką, której przez cały dzień wystarczy kilka liści sałaty do przeżycia.
Skoro dla ciebie pączek to okropieństwo, a zjedzenie kilku jest niewyobrażalne, to zacznij się leczyć.
Może całymi dniami leżysz bez ruchu ale wyobraź sobie, że większość ludzi wysila się fizycznie i spalenie kalorii zawartych w kilku pączkach nie jest żadnym problemem.


Mylisz sie, jestem kobitą ze wsi ,mieszkam na wiosze i zap,,,am zdrowo fizycznie aż gnaty trzeszczą,sałatę owszem jem ale jako dodatek do chudego mięska z królika lub kurczaka,odżywiam się zdrowa żywnością z własnej produkcji,moze dlatego taka reakcja na choćby małą jak dla kogoś dawkę chemii.Anorektyczka? :D .A to dobre , ciekawe kto by zasuwał przy zwierzątkach i uprawie zagona gdybym sobie lezała po całych dniach i pozwalała na anoreksję. Mówcie co chcecie ,dla mnie pączek to dawka trucizny,i dlatego nie ogarniam zwyczajnie ,ze można tyle tego zjeść i przeżyć .Chyba jestem nieprzystosowana do korzystania z masowej żywności ,dobrze ,ze mam swoją ostoję.Pozdrawiam i podziwiam.:}
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:13
Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:27
~ napisał(a): Całe życie wpierniczałaś co popadnie ,a teraz na stare lata zachciało się zdrowo odżywiać,trochę zapózno.A w końcu i tak na coś się umiera. ;)


Jaki całe zycie i jakie stare lata? o co ci kaman? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9949
#groszem nieaktywny
8 lutego 2013r. o 10:34
nawet powietrze zawiera metale ciężkie i chemikalia aha zapomniał bym ty tym samym powietrzem nie odychasz ty masz specjalny skafander :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 lutego 2013r. o 10:39
groszem napisał(a): nawet powietrze zawiera metale ciężkie i chemikalia aha zapomniał bym ty tym samym powietrzem nie odychasz ty masz specjalny skafander :P :P


A ty niemądry dowcip.:P Zawiera ,owszem,ale jak sie mieszka na leśnej polanie to się lepiej oddycha ,możesz mi wierzyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.