Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzymam kciuki, Panie Premierze!
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 lutego 2013r. o 20:29
~ napisał(a): .... Wartość projektu wynosi 5.461.994,49 zł, w tym udział własny 934.665,42 zł (15 %), środki z EU – 4.527.329,07 zł (85 %).
:)


Jako człowiek pozbawiny inteligencji i wiedzy zwracam się z uprzejmą prośbą do Kolegi :) ... o wyjaśnienie następującej kwestii : skoro udało nam się już zebrać wkład własny w kwocie 934.665,42 zł , to kwotę 4.527.329,07 dostaliśmy gratis ?

Tak ? / Nie ?

Jeśli musimy ją zwrócić , to z jakim procentem , jeśli wolno spytać ?

Przyznam szczerze , nie chce mi się szukać w oficjalnych podaniach ... zresztą i tak w nie nie wierzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan niezalogowany
10 lutego 2013r. o 20:42
Szlag mnie trafia, jak przy różnych okazjach czytam, że D. Kwaśniewski za nic w starostwie powiatowym nie odpowiada i nic nie robi oprócz pobierania pensji.
Dla tych, którzy nie potrafią, lub nie chcą, zaglądnąć do regulaminu organizacyjnego starostwa poniżej umieszczam zakres kompetencji i odpowiedzialności D. Kwaśniewskiego, jako członka zarządu zatrudnionego na podstawie wyboru.

"REGULAMIN ORGANIZACYJNY
STAROSTWA POWIATOWEGO
W BOLESŁAWCU
§ 10a. )

1. Członek Zarządu Powiatu zatrudniony na podstawie wyboru podejmuje czynności w zakresie spraw powierzonych mu przez Starostę.
2. ) Członek Zarządu Powiatu zatrudniony na podstawie wyboru nadzoruje i koordynuje działania następujących Wydziałów i innych komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego:
1) Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu,
2) Wydziału Architektoniczno – Budowlanego,
3) Wydziału Gospodarki Nieruchomościami,
4) Referatu Rozwoju i Promocji Powiatu.
3. Członek Zarządu Powiatu zatrudniony na podstawie wyboru koordynuje działalność następujących jednostek organizacyjnych powiatu (placówek oświatowo – wychowawczych):
 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bolesławcu,
 II Liceum Ogólnokształcące w Bolesławcu,
 Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu,
 Zespół Szkół Elektronicznych w Bolesławcu,
 Zespół Szkół Handlowych i Usługowych w Bolesławcu,
 Zespół Szkół Mechanicznych w Bolesławcu,
 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu,
 Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu,
 „uchylony” ),
 Młodzieżowy Dom Kultury w Bolesławcu,
 „uchylony” ),
 Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu,
 Powiatowy Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Iwinach."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 lutego 2013r. o 20:57
Chwalić Boga , że Pan Darek ma takiego spokojnego adwokata , innego zapewne szlak by nie trafił , a ...ica wzięła :D Miłego wieczoru Bolecnauci , a właściwie ... to ... dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 lutego 2013r. o 20:59
Pannazdzieckiem napisał(a): Jako człowiek pozbawiny inteligencji i wiedzy zwracam się z uprzejmą prośbą do Kolegi :)


Jako człowiek inteligentny zauważyłem, tak więc niepotrzebnie kolega "strzępi sobie język".Kolega znajdzie lub dowie się co oznacza pojecie "dotacja" i wszystko będzie jasne, nawet dla osoby nie w pełni wyposażonej w inteligencję :P

Nie oczekuję podziekowań za poświęcony czas, wynagradza mi to kolega brakiem postów o chemitralis :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 lutego 2013r. o 21:18
~ napisał(a): Nie oczekuję podziekowań za poświęcony czas, wynagradza mi to kolega brakiem postów o chemitralis :P


Mimo wszystko , dziękuję serdecznie szanownemu Koledze :) Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 lutego 2013r. o 21:54
chemii...co?
co to kurna jest ? :D
chętnie poczytam...hehehe :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
10 lutego 2013r. o 23:06
Panie Jan,

a mnie krew zalewa, gdy ktoś tak jak Pan uważa wszystkich innych za bezmyślnych baranów!

cyt. -1. "Członek Zarządu Powiatu zatrudniony na podstawie wyboru podejmuje czynności w zakresie spraw powierzonych mu przez Starostę.
2. ) Członek Zarządu Powiatu zatrudniony na podstawie wyboru nadzoruje i koordynuje działania następujących Wydziałów i innych komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego: (...)"

To pierwsze to dotyczy każdego podległego Staroście pracownika, i to On z mocy ustawy sprawuje nadzór i kontrolę podległych mu pracowników.

- TO DRUGIE TO KPINA Z PODATNIKÓW

W Starostwie od koordynacji jest już Wydział Organizacyjny, z naczelnikiem, zastepcą i referentami. Tam nie ma co koordynować!
W Starostwie oprócz niego jest osiem wydziałów, których naczelnicy mogą się spotkać przy jednej popielniczce, powiat nie jest wielkości Nadrenii Północnej Westfalii i tworzenie EXTRA STANOWISKA KOORDYNATORA, to kpina w żywe oczy.

Aż dziw, że Kwaśniewski nie odpowiada za koordynację pracy Starostwa w zależności od pogody i siły wiatrów. Co nie byłoby takie głupie, może przynajmniej wówczas drogi w powiecie byłyby odśnieżone i posypane.

Kwaśniewski - nauczyciel j. polskiego nadzoruje i koordynuje pracę Wydział Architektoniczno-Budowlany, bo ma 140m2 dom? Dlaczego nie Wydziału Komunikacji i Transportu? Przecież też ma prawo jazdy i samochód?
Całe szczęście, że nie przypisano mu kontroli nad Wydziałem Finansowym, wszak ma kartę kredytową, ale tu mógłby obciązyć Starostwo już nie tylko swoimi apanażami.

On koordynuje parę szkół i dom kultury, a Wydział Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu - cały Wydział jest za głupi aby poradzić sobie bez Koordynatora - Członka?

Ten "zakres jego obowiązków" wygląda jak załącznik do scenariusza kolejnego filmu Barei.

Kwaśniewski KOORDYNUJE!, i jest niezbędny, bo jakby Go nie było, to nie byłoby KOORDYNACJI i pani Nowak nie dałaby sobie rady, nie byłoby KOORDYNACJI i pani Krzyszczak też nie wiedziałaby co robić, itd. Nie byłoby koordynacji i praca starostwa by padła.

Kwaśniewski, tzn. ta jego "funkcja" to synonim kolesiostwa i rozbuchania rozrostu administracji. Dla mnie przykład niegospodarności i tekaemowskiego podejścia do społecznych pieniędzy.

Sam artykuł Kwaśniewskiego , to nic innego jak korzystanie pełną gębą z dorobku minionej epoki.

W tak nieodległych już czasach pełno było w gazetach takich społecznych głosów poparcia i "trzymania kciuków"

Pisali hutnicy, rolnicy i prządki do gazet pisały, wyrażając swe zaangażowane poparcie dla słusznej linii Partii i tow. Pierwszego Sekretarza. Trzymały kciuki i piały z zachwytu.

Kwaśniewski robi dokładnie to samo, nie wiem tylko, czy to jego własna inicjatywa, czy też jak owe Prządki wykonuje partyjne polecenie.

Jeżeli to tylko On sam, świadczy to, iż w swej bufonadzie wszystkich czytelników uważa za idiotów, nie pamiętających czasów podobnej "propagandy sukcesu" i podobnego "społecznego głosu", bądź sam jest zbyt głupi, by pamiętać, że takie zaangażowane "spontaniczne" listy prządek już dawno temu zostały zdyskredytowane.

Jeżeli natomiast, tylko padło na Niego i wykonał polecenie partyjne, to świadczy, iż jest mniejszy, niż podejrzewałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemność widzę niezalogowany
10 lutego 2013r. o 23:35
Przeczytałem dokładnie wszystkie komentarze i mam pewne wątpliwości... Jeżeli na każdym forum jest taka wściekłość i rozgoryczenie rządzeniem platformy, to z czego wynika jej wcześniejszy zwycięski wynik i nagła zmiana sympatii? Przecież każdy, nawet mało rozgarnięty obserwator, był w stanie doskonale odczytać prawdziwe intencje tego ugrupowania wcześniej. Może to rosyjskie serwery, może strach przed wojną z Rosjanami? Tak! Przecież strach przed IV RP Kaczyńskiego to wiara w wojnę po katastrofie. Wiec się nieśmiele zapytam: kim i z czym na tę wojnę? Z gołymi łapami? Nie! Tego mogliby dokonać jedynie powstańcy i ich dzieci. Nie potrzebowaliby w tym celu żadnego Kaczyńskiego. Nawet nie o honor, ale z przyzwoitości przynieśliby w rękach wrak samolotu, kończąc tym samym upokorzenia. My natomiast czekamy na uszlachetnienie Tuska oraz jego ekipy...a to tak, jakbyśmy oczekiwali, że w szambie przy suchym pionie uzdatni się nagle zawartość, w dodatku uzdrawiając z chorób po wypiciu. Ktoś powie - a dlaczego nie - przecież cuda się zdarzają. Możliwe. Cuda Tuska są niezmierzone! Już sam fakt jego trwania przy władzy jest swego rodzaju cudem. Przecież to się nie mieści w głowie, aby tyle przekręcić, podnieść, upodlić i nic, bez żadnych konsekwencji? Ale cuda niekoniecznie pochodzą tylko od Boga i należy o tym pamiętać.

Gdzie w tym wszystkim jest Dariusz Kwaśniewski, fajny, przyzwoity gość, którego nigdy bym nie chciał widzieć w pobliżu Tuska, a co dopiero... żeby zaprzątał nim Swoją uwagę pisząc za nim, jeżeli większość, mam nadzieję i wiarę popartą wpisami, jednakowoż odbieramy, nawet podświadomie to, że Tusk buja a każdy kolejny dzień przyniesie kolejną milionową aferę? Zastanówmy się razem...tfu, wspólnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.