Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Seria włamań w Krzyżowej
~żal niezalogowany
16 lutego 2013r. o 15:38
Szkoda ze pisalam wam o tym zaraz po tych wlamaniach na boleccynk. A wy dopiero po dwoch tygodniach zaskoczyliscie. Skradziono rowniez auto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 lutego 2013r. o 16:10
Policja sie nie chwali swoja nieporadnoscia; jeszcze wczesniej, chyba w styczniu, tez okradli kilka domow tylko ze w Gromadce i jedyne co potrafili powiedziec policjanci to "z naszej strony to wszystko, do widzenia"; a jak zlapia jakiegos gowniarza z lufka trawki to pierwsi daja informacje na portale; nasza policja to PORAŻKA!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
16 lutego 2013r. o 16:45
najważniejsze są statystyki a nie skuteczność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
16 lutego 2013r. o 16:49
tak jak piszecie, tylko czekają na info , a potem wielka akcja jak 4 lata temu na lubańskiej , 8 aut i dużo policjantów aby zatrzymać gościa ........ a potem mu zepsuć życie bo zadzwonił jakiś palant z donosem.

to już nie jest ta policja co kiedyś teraz to jak hieny działają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~swojak niezalogowany
16 lutego 2013r. o 16:52
tak kolego gdyby nie ich tzw. źródełka to by gówno wiedzieli ........

aby teczki rejestrować i ludzi wykorzystywać.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan niezalogowany
16 lutego 2013r. o 18:42
Policjanci z Kruszyna do roboty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3605
#Hardkor nieaktywny
17 lutego 2013r. o 9:52
Dokładnie. A powiedzcie mi czy policjant ma takie prawo...

W czasie gdy doszło do wypadku nie z mojej winy, dzwonię na policję a on mi odpowiada to dogadajcie się?

Druga sprawa...

Czy policjant po przyjeździe może wyciągnąć od tak wizytówke przedsiebiorstwa lawetowego i zaoferować żebym akurat do nich zadzwonił? :>

Człowiek jest w takiej sytuacji zmieszany bo adrenalina itp. i zamiast dzwonic do swojego ubezpieczenia po lawete posłuchał ,,mądrego" policjanta i zadzwonił po prywatną lawete za którą słono zapłacił, a nie wiadomo czy ubezpieczalnia zwróci tyle wyłożonych pieniedzy. Co o tym myślicie? :>

<b>www.kredytum.cba.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MAMA niezalogowany
17 lutego 2013r. o 11:24
Nas okradli w sylwestra ,gdy zadzwoniłam, to kazali mi czekac w kolejce i zjawili się dopiero po czterech godzinach . I sprawca do tej pory nieznany. Natomiast ostatnio córka zle sie poczuła w aucie i musiał z nią wyjsc do toalety i zaparkowałam na 10 min pod zakazem to straż bardzo szybko się zjawiła i dał 100 zł mandatu i nie pomogły moje tłumaczenia ani zahaftowane całe auto.Chłopcy byli bardzo dumni z siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.