Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Seria włamań w Krzyżowej
~a niezalogowany
17 lutego 2013r. o 13:37
W Warcie bolesłaieckiej była również seria włamań .
Swoją drogą, to ciekawe gdzie taki sprzęt(pilarki ,wyrzynarki itp. jest sprzedawany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2013r. o 13:57
jak ja niecierpie psów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2013r. o 15:09
~ napisał(a): jak ja niecierpie psów
Ale jak ciebie okradną ,jeżeli mają z czego ,to biegusiem będziesz do nich zapierniczał żeby się pożalić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aspirant niezalogowany
17 lutego 2013r. o 15:54
Odkad nie ma Policji w Gromadce jest coraz gorzej.Kiedys jeszcze sie bali ,a teraz chulaj duszo ,policji nie ma !!!Zlikwidowac straz miejska i przywrocic posterunki w gminach.ale nie ma pewnie kasy bo wszystko poszlo na fotoradary!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jan niezalogowany
17 lutego 2013r. o 17:51
z tego co wiem i znam to mamy jeszcze w Gromadce dzielnicowego może on nam pomoże odzyskać skradzione rzeczy liczę na niego czekamy na ten cud 2 tygodnie inaczej będzie wielki wstyd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uk niezalogowany
17 lutego 2013r. o 18:11
A w nocy ,w bolcu jakby jakaś godzina policyjna była. Bo niemożna sobie spokojnie iść albo jechać, bo jak nawinie się jakiś patrol to zatrzymują i szukają ..... .. .... Tylko szkoda ze się czepiają porządnych a nie tych co powinni !! ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2013r. o 19:26
jakie Panstwo-taka policja.....
żaldupsko sciska ze przyszlo nam sie urodzic w takim cyrku.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9361
#police_women nieaktywny
17 lutego 2013r. o 23:25
Detonator napisał(a): najważniejsze są statystyki a nie skuteczność.



zawsze sądziłam że jedno z drugiego wynika :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza