Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tanie jechanie
~ niezalogowany
21 lutego 2013r. o 14:00
ale w niedziele dostac sie do pracy albo wrócić z pracy to tylko taxi albo wlasnym transportem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxk niezalogowany
21 lutego 2013r. o 14:24
Najlepszym przykładem tego dlaczego nie warto korzystać z usług MZK jest fakt, że ilekroć chcę wrócić po przyjeździe z dworca PKP do domu to jest 2-5 min po odjeździe autobusu. Zamiast skomunikować autobusy z przyjazdami pociągów, to autobusy odjeżdżają kilka minut przed przyjazdem pociągów. Brawo. Że nie wspomnę, że powrót z centrum na obrzeża miasta w sobotę i niedzielę po godzinie 18 jest niemożliwe. Na MZK nie można polegać cały czas, bo poza godzinami południowymi w dni robocze, autobusy to rzadkość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tutejszy niezalogowany
21 lutego 2013r. o 17:45
~xxk napisał(a): Najlepszym przykładem tego dlaczego nie warto korzystać z usług MZK jest fakt, że ilekroć chcę wrócić po przyjeździe z dworca PKP do domu to jest 2-5 min po odjeździe autobusu. Zamiast skomunikować autobusy z przyjazdami pociągów, to autobusy odjeżdżają kilka minut przed przyjazdem pociągów. Brawo. Że nie wspomnę, że powrót z centrum na obrzeża miasta w sobotę i niedzielę po godzinie 18 jest niemożliwe. Na MZK nie można polegać cały czas, bo poza godzinami południowymi w dni robocze, autobusy to rzadkość.


byś może dla tego jest zbyt mała intensywność kursowania mzk w sobotę i niedziele ponieważ nie ma chętnych, ale najlepszy post jest z tym że po 22 w mieście nikogo niema, nikt nikogo z haty na siłę nie wyciągnie, stare przysłowie mówi ,, nadmiar rodzi narzekanie na brak ,, typowe narzekanie rozkapryszonego dziecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
21 lutego 2013r. o 19:08
Śmiać mi się chce jak to czytam, komu z was zapłacili za tą propagandę na temat MZK że tak wychwalacie, a może na premię liczycie:) teraz to przynajmniej jest czym jeżdzić w MZK bo wcześniej chyba pamiętamy dymiące i rozklekotane graty. To na plus dla MZK a poza tym prezydent zajmuje się wraz z ekipą wynajdywaniem pierdół które jaki to Bolesławiec nie jest tani faktycznie jest a największa jest TANIA SIŁA ROBOCZA, poza nią mamy jeszcze najwyższe ustawowe stawki podatku od nieruchomości o których jakoś ekipa Pana Romana nic nie wspomina w swojej inicjatywie promocyjnej naszego TANIEGO
miasta. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
21 lutego 2013r. o 20:12
Nie narzekaj.Przejedź się w takim razie PKS-em,drogo i starymi rumplami.Tylko kierowcy są mili i uprzejmi,pomimo,że prowadzą stare autobusy i busiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hiehie niezalogowany
21 lutego 2013r. o 20:14
ja dzisiaj sobie pojechałem na tyłeczku :D i to za darmo :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
21 lutego 2013r. o 22:37
~ napisał(a): miasto emerytów i malkontentów w Bolesławcu naprawde jest dobrze w porównaniu z innymi miastami a jeżeli się komuś nie podoba , wolny wybór przeprowadź sie jeden z drugim np do W-y
Już dużo ludzi się przeprowadziło, a jeszcze mnóstwo się przeprowadzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2013r. o 22:51
~ napisał(a): miasto emerytów i malkontentów w Bolesławcu naprawde jest dobrze w porównaniu z innymi miastami a jeżeli się komuś nie podoba , wolny wybór przeprowadź sie jeden z drugim np do W-y


Jak wszyscy się wyprowadzą do Wawy to kto będzie korzystał z dobrodziejstw miasta?? Pomyśl kobieto co piszesz, no chyba , że ucieczka to twoja recepta na życie :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza