Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Via Sudetica doceniona przez prezydenta
~mir.ko niezalogowany
22 lutego 2013r. o 15:44
też :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 lutego 2013r. o 15:50
~mir.ko napisał(a): też :)


Lubię , jak się uśmiechasz :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 lutego 2013r. o 15:51
jegomosc napisał(a): Zwróć uwagę na to kto jest organizatorem tych imprez, za czyje (i za ile!) kasy impreza jest organizowana.


Chodziło ogólnie o imprezy w Bolesławcu, nie o to jak się dokładnie nazywają i kto je organizuje. Jak ktoś lubi Glinoludy to fajnie, mnie to nie bawi.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
22 lutego 2013r. o 16:17
tu nawet nie chodzi czy sie to lubi czy nie. wszelkie takie inicjatywy są pożyteczne, warto popierać imprezy, które tworzą lokalni mieszkańcy a nie tylko te na której pojawi się Jeżowska czy Kozidrak, czasami wielokrotnie. chodzi oto żeby coś się działo, jedna impreza może pociągnie następne, powiększy się ich rozmach itd. ja np nie lubie woodstocku, święta grzybów, winobrania ale jestem za tym by były i dorzuce 5ka by istniały. bo są potrzebne dla lokalnego życia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 lutego 2013r. o 16:51
No ja popieram, chociaż nie lubię.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gipsolud niezalogowany
22 lutego 2013r. o 18:14
otwarła się furtka do publicznych finansów .
Znów podatnicy będą płacić za jakieś nikomu nie potrzebne glinocośtam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
22 lutego 2013r. o 18:30
Zastanawia mnie obecność wśród nagrodzonych instytucji, które miasto powołało właśnie w celu (między innymi) promowania miasta. Chodzi o BOK i Muzeum. Według mnie to dziwne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~To prawda niezalogowany
22 lutego 2013r. o 19:15
Zgadzam się z powyższą wypowiedzią.
To skandal !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.