Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzień po dniu bliżej potrzeb pacjenta
~zm niezalogowany
5 marca 2013r. o 23:22
tyle osob pracuje przy tych 30 lozkach na naurologii na tysilecia ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 7:51
~zm napisał(a): tyle osob pracuje przy tych 30 lozkach na naurologii na tysilecia ?

Nie ale w szpitalu pewnie tak. A od dawna wiadomo że szpital chcą zlikwidować więc każde takie zagranie przybliża ten czas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lewak niezalogowany
6 marca 2013r. o 8:57
POgońmy w końcu bande rudego- uczmy sie od braci bułgarów :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zm niezalogowany
6 marca 2013r. o 18:58
To jak wiadomo to po co pakowac kase w ten szpital.
Z punktu widzenia biznesowego jesli cos jest nie rentowne to sie to zamyka badz restrukturyzuje, szuyka inwestora, kredytuje itd.
Gdyby to byla prywatna firma to wygladaloby calkiem inaczej.
Ja wiem, ze zwolnienia to tragedia dla wielu rodzin, sam mialem problemy z praca przez dluzszy czas, jednak wpadlem na pomysl jak zarabiac dobre pieniadze, zalozylem spolke, znalazlem inwestora i po problemie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~QWERTY niezalogowany
6 marca 2013r. o 20:35
Ile personelu średniego obsługuje pacjentów(pielęgniarek, rehabilitantów)? Czy na Jeleniogórskiej zatrudniono nowy personel?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zm niezalogowany
6 marca 2013r. o 23:28
To jak wiadomo to po co pakowac kase w ten szpital.
Z punktu widzenia biznesowego jesli cos jest nie rentowne to sie to zamyka badz restrukturyzuje, szuyka inwestora, kredytuje itd.
Gdyby to byla prywatna firma to wygladaloby calkiem inaczej.
Ja wiem, ze zwolnienia to tragedia dla wielu rodzin, sam mialem problemy z praca przez dluzszy czas, jednak wpadlem na pomysl jak zarabiac dobre pieniadze, zalozylem spolke, znalazlem inwestora i po problemie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~potencjalny pacjent niezalogowany
7 marca 2013r. o 14:12
Miałem na moje nieszczęście konieczność korzystania z Sor-u. Dramat, brak profesjonalizmu, nerwy personelu, zniechęcenie, prywatne rozmowy przez telefon, zupełny brak empatii dla cierpiącego. A pacjentów nie były tłumy, naliczyłem 3 osoby. Mam porównanie, bo za tydzień moja mama była na Sorz-e kardiologicznym w Zgorzelcu, inny czasowymiar. Ludzi tłum, personel miły, nad wszystkim panuje. A czy inne działy powiatowego są gotowe do nowego wyzwania? Wiem, że diagnostyka laboratoryjna zostawia wiele do życzenia. Wyniki są niewiarygodne, szczególnie hormonów. Koleżance wydali warość patologiczną hormonu tarczycy, później wezwali i wręczyli nowy wynik prawidłowy, bez ponownego pobrania. W tej sytuacji brak zaufania to delikatne słowo. Po prostu skandal !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Dalia niezalogowany
19 stycznia 2019r. o 16:40
Pani neurolog jest antypatyczna zero empatii do pacjenta i jego rodziny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.