Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

2900
#falco nieaktywny
28 lutego 2016r. o 16:11
a jasne że sobie popatrze ...
dlaczego by nie?
faceta piękna kobieta nie przeraża ale w kobiecie a chyba nią jesteś wzbudza nie tylko niechęć jak widze ...
ok. znikam

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lutego 2016r. o 16:15
falco napisał(a): a jasne że sobie popatrze ...
dlaczego by nie?
faceta piękna kobieta nie przeraża ale w kobiecie a chyba nią jesteś wzbudza nie tylko niechęć jak widze ...
ok. znikam


Czy to tak trudno zrozumieć, że nie przeszkadzają mi piękne fotografie pięknych kobiet. Zaraz musisz dorabiać jakąś ideologię. Przeszkadzają mi w temacie muzycznym i tyle. Od kiedy jest ten temat dla każdego było jasne, że to jest temat, gdzie się dzieli muzyką, tylko masi tego nie może zrozumieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
28 lutego 2016r. o 16:20
Ostatnio mnie trochę nie było, temat znikał z głównego forum, jakoś to Ci nie przeszkadzało, nie podnosiłaś tematu, wklejasz sporadycznie, słuchasz sporadycznie. Teraz nagle Ci przeszkadza... :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lutego 2016r. o 16:26
Jak jestem na forum to zawsze wchodzę i słucham. To jakaś tragedia jeśli temat spadnie ? Jeśli akurat nikt nie ma czegoś ciekawego do wklejenia ? Gdyby każdy postępował tak jak ty w tym temacie to zrobiłby się jeden wielki śmietnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
28 lutego 2016r. o 16:29
Śmietnik to robisz w innych tematach, w których podnosisz dyskusję :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lutego 2016r. o 16:30
Podnoszę dyskusję ? Co to znaczy "podnosić dyskusję" ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
28 lutego 2016r. o 16:34
Napiszę bardzo szczerze ->Nie chce mi się z Tobą gadać, naprawdę :)
Pokaż, że masz trochę kultury i po prostu odpłyń, nie komentuj moich wpisów, a swoją tanią prowokacją racz swoich bliskich :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
28 lutego 2016r. o 16:36
Pokaż , że masz trochę kultury i rozumu, i nie wklejaj zdjęć w temacie o muzyce, bo robisz tam śmietnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.