Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzień Kobiet - za czy przeciw? Wypowiedz się i wygraj zaproszenie!
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 20:39
~ napisał(a):
~zacofany moher napisał(a): Skoro jestem przeciw, to po co mi to wasze zaproszenie?


Wyrzucisz do kosza a na imprezie będą dwie osoby mniej!! :)
Przekonałem, że warto coś napisać?? :P


Nie będzie musiała wrzucać do kosza. Napiszą, że wygrał, a nic nie dostanie. Tak bywa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 20:41
Wygrał/a, musiał/a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
7 marca 2013r. o 21:14
~ napisał(a): Czyżby dzień kobiet to jakaś sekta?

Przecież nie o Dzień Kobiet tutaj chodzi (choć samo jego obchodzenie jest lekko bez sensu), a o grzech, który pod jego przykrywką tu się sprzedaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pewnik niezalogowany
7 marca 2013r. o 21:30
Niektórzy twierdzą, że to peerelowski relikt. A guzik prawda. Święto ma swe korzenie w USA (1913r.). Skoro tak bardzo małpujemy inne uroczystości , choćby Walentynki, to dlaczego nie kontynuować jakże pięknego Dnia Kobiet. Wszystkim Paniom, nie tylko od święta, pogody ducha i dobroci ze strony panów. A jutro to panowie powinni wyręczyć panie w codziennych obowiązkach, zrobieniu zakupów, ugotowaniu obiadu, zmyciu naczyń (nie w zmywarce), pomocy w odrobieniu lekcji, a wieczorem przygotowanie kolacji przy świecach i lampce wina. Dużo? Ależ - skądże!!! (chyba zapunktowałem, no nie?). ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 22:01
~zacofany moher napisał(a):
Przecież nie o Dzień Kobiet tutaj chodzi (choć samo jego obchodzenie jest lekko bez sensu), a o grzech, który pod jego przykrywką tu się sprzedaje.


O cholera!!!! ;( Obiecuję, że gołych bab więcej nie będę oglądać na internecie!! ;(

A niech którąś bolesłąwiankę zobaczę w mini jak próbuje mnie wodzić na pokuszenie to nie ręczę za siebie!! :> :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papież niezalogowany
7 marca 2013r. o 22:10
8 marca OK...byleby go nie przedłużać -sztucznie- jak np. 14 lutego do kilku dni...a dlaczego tak się dzieje, to jest wiadome :P :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 marca 2013r. o 22:28
~ napisał(a):
O cholera!!!! ;( Obiecuję, że gołych bab więcej nie będę oglądać na internecie!! ;(



Ja też obiecuję , Promień dla każdego jest tylko jeden. Moher ma chyba coś wspólnego z Calahanem ... ale mogę się mylić :)

Drogie Panie :* Dziękuję za Wasze poświęcenie. Wiwat święto Kobiet :)
Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
8 marca 2013r. o 17:26
~ napisał(a):
O cholera!!!! ;( Obiecuję, że gołych bab więcej nie będę oglądać na internecie!! ;(

Mam nadzieję, że "u Ciebie słowo droższe pieniędzy".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.