Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzień Kobiet - za czy przeciw? Wypowiedz się i wygraj zaproszenie!
~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 21:52
~zdrowa kobitka napisał(a): Szczególnych względów oczekuję tylko od męża i mam to zawsze.


Mnie nie oszukasz!! Kłamstwo wyczuwam na odległość!! :>
Zajrzyj na forum w sobotę i powiedz czy mąż nie był ponadnormatywnie milutki!! :>
Tylko nie łżyj!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 marca 2013r. o 21:53
~zacofany moher napisał(a): ... Skoro jestem przeciw, to po co mi to wasze zaproszenie?


Dla mnie :)

Wyluzuj Moher , chyba jakiś zacofany jesteś :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdrowa kobitka niezalogowany
7 marca 2013r. o 9:42
~ napisał(a):
~zdrowa kobitka napisał(a): Szczególnych względów oczekuję tylko od męża i mam to zawsze.


Mnie nie oszukasz!! Kłamstwo wyczuwam na odległość!! :>
Zajrzyj na forum w sobotę i powiedz czy mąż nie był ponadnormatywnie milutki!! :>
Tylko nie łżyj!! :>

Jak będzie "ponadnormatywnie milutki", to dostanie kopniaka. Zgadnij dlaczego ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
7 marca 2013r. o 18:16
Pannazdzieckiem napisał(a):
~zacofany moher napisał(a): ... Skoro jestem przeciw, to po co mi to wasze zaproszenie?


Dla mnie :)

Wyluzuj Moher , chyba jakiś zacofany jesteś :D

Dobranoc :)

Ale wtedy odpowiadałbym za twoją duszę! Jakżeż mam wyluzować, gdy chodzi o moralność duszy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
7 marca 2013r. o 18:29
...a kim Ty jesteś,żeby odpowiadać za czyjąś duszę?


Dopisane 07.03.2013r. o godz. 18:29:

...kolejnym Wybrańcem? :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 marca 2013r. o 18:42
~zacofany moher napisał(a): ...Ale wtedy odpowiadałbym za twoją duszę! Jakżeż mam wyluzować, gdy chodzi o moralność duszy?


Na Twoim miejscu nie pchałbym się w kompetencje Stwórcy :)
Nie do końca jeszcze wiemy , czym jest Duch , a moralność bywa wysoce relatywistyczna. Wyluzuj :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4605
lestat
7 marca 2013r. o 19:19
Jak impreza w imperium to chyba dla dzieci. Najstarsza " kobieta" tam będąca będzie miała 16 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
7 marca 2013r. o 19:19
MANSON napisał(a): ...a kim Ty jesteś,żeby odpowiadać za czyjąś duszę?

Każdy człowiek, gdy namawia innego do zła - grzeszy. Grzeszy, bo naraża duszę drugiego na zatracenie.
To nie jest lekki temat - panie sobie popatrzą na pół(?)nagich mężczyzn. To jest temat szerzący zgniliznę moralną.
Dlaczego się dziwicie, że zwracam na to uwagę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.