Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzień Kobiet - za czy przeciw? Wypowiedz się i wygraj zaproszenie!
6979
E
6 marca 2013r. o 21:25
Akiwa napisał(a): Widzę ,że walka o zaproszenie zażarta :D

Pewnie, nie marzę o niczym innym :| :D

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
6 marca 2013r. o 21:28
~ napisał(a):
Akiwa napisał(a): Widzę ,że walka o zaproszenie zażarta :D


< pokiwał paluszkiem >

Nie offtopuj, Kiwaku! :>


Cyt."Jeżeli chcecie zdobyć jedno z nich, zapraszamy do umieszczenia komentarzy pod artykułem. Tym razem chcemy dać szansę na wygraną wszystkim (nie tylko zwolennikom Dnia Kobiet). Wypowiedz się w temacie....."

....ja nie offfftopuję:D ja się wypowiadam w temacie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 21:32
Akiwa napisał(a): ....ja nie offfftopuję:D ja się wypowiadam w temacie :D


Najciekawsze komentarze nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami.(cytat)

Najciekawszy to nie był komentarz a nawet jakbyś wygrała to na mnie nie licz! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7646
#Akiwa nieaktywny
6 marca 2013r. o 21:34
:D a wiesz,że to ciekawy pomysł .....:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zacofany moher niezalogowany
6 marca 2013r. o 21:40
Nie dość, że tekst reklamuje głupią imprezę, to jeszcze bezsensownie skonstruowany. Skoro jestem przeciw, to po co mi to wasze zaproszenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2013r. o 21:44
~zacofany moher napisał(a): Skoro jestem przeciw, to po co mi to wasze zaproszenie?


Wyrzucisz do kosza a na imprezie będą dwie osoby mniej!! :)
Przekonałem, że warto coś napisać?? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdrowa kobitka niezalogowany
6 marca 2013r. o 21:45
~ napisał(a):
~zdrowa kobitka napisał(a): A mnie to lotto. Jak chcę dzień kobiet to go sobie robię i tyle:)


Dzień Kobiet polega na okazywaniu Paniom, przez Panów, szczególnych względów w tym dniu, więc proszę wytłumacz jak to robisz?? :P

Normalnie. Szczególnych względów oczekuję tylko od męża i mam to zawsze. Dlatego 8 marca to dzień jak co dzień. Ot i tyle:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dorrka niezalogowany
6 marca 2013r. o 21:48
Być kobietą, być kobietą - marzę ciągle będąc dzieckiem,
być kobietą, bo kobiety są występne i zdradzieckie...
Być kobietą, być kobietą - oszukiwać, dręczyć, zdradzać
nawet, gdyby komuś miało to przeszkadzać.
nie tylko 8 marca ;) :) :) :) [img=1362602892_kdv4c11.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.