Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Młodzież należy traktować poważnie
~uczeń niezalogowany
7 marca 2013r. o 12:34
Bardzo dobre motto tego wywiadu, młodzież należy traktować poważnie" Brakuje tego na co dzień ,cieszę się, że ktoś zwrócił na to uwagę. Pozdrowienia dla mojego nauczyciela pp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 13:02
~Bolecnauta napisał(a): Sakowski to dobry czy zły dyrektor nie wiem tego, szkoła jest ok. II sto procent zdawanych matur to sukces olbrzymi. Brawo.


szczególnie jak się zmusza uczniów do zdawania matury na poziomie podstawowym, zamiast mobilizować do poziomu rozszerzonego ( język polski )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 13:43
~:) napisał(a): Mnie też uczył w szkole podstawowej Nr.4 Pan MICHAŁ TWERD...
ps.HEBEL" Swietny pedagog! I wiem ,że to ON a nie jakiś Mikołaj...
No chyba ,że zmienił imię...:)
Widzę, ze poprawione.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~"szefowa" -kolezanka z boiska i ze sceny niezalogowany
7 marca 2013r. o 13:44
Pan dyrektor Miroslaw Sakowski jest czlowiekiem szalenie pracowitym i dynamicznym.Ma wiele osiagniec w sporcie na terenie kraju i w Europie.To byly bokser Gwardii Wroclaw,gra w golfa,polityka,biznes,gospodarka,takze sztuki piekne/organizator Galerii im.Michala Twerda.Swietny organizator,dobry dyrektor.Pozdr!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 13:44
Szkoła fajna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
7 marca 2013r. o 14:33
Piekny wywiad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bibi niezalogowany
7 marca 2013r. o 14:38
Piszą tu same miłe rzeczy na temat Mirosława Sakowskiego, ale ja też mam wyłącznie dobre wspomnienia ze szkoły, w której uczył mnie w-fu. Naprawdę fajny gość. Oby go polityka nie zepsuła, ale myślę, że facet da radę. Pozdrawiam gorąco i życzę wszystkiego, co najlepsze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5181
#Bobiszna nieaktywny
7 marca 2013r. o 15:06
Dobrze się grało w piłarkę z Sakiem :D Zawsze go lubiłem:))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego