Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Młodzież należy traktować poważnie
~P.Z.P.R=S.L.D.=P.O.=P.S.L.=R.P. niezalogowany
7 marca 2013r. o 17:10
Kiedyś w Radzie Miasta wielkimi adwersarzami z P.O. byli Bogusław Nowak a po nim Cezariusz Rudyk.
Teraz jak widzę i obserwuję nasze miejskie podwórko rolę tą przejął pan Sakowski...

Ps: Szkoda tylko że wszystkie te działania nie są merytoryczne po za polityką P.O. ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosc niezalogowany
7 marca 2013r. o 17:31
ale mega sciema jak ja go nie cierpie jak mozna tak klamac jedyny kandytat na dyrektora jasne??? wogole jaki wstyd ze on wygral ten konkurs jak nauczyciel w-f moze zostac dyrektorem to ja juz wole zeby sprzataczka byla dyrektorem sprzymierzam sie z mlodzieza jasne tak dla zabawy chowam im lawki zeby siedzieli na podlodze bo mogloby byc im za wygodnie RZYCZE CI JAK najlepiej i mam nadzieje ze po 2016 roku nie bedziesz juz dyrektorem wszyscy dobrze wiemy ze jakby nie polityka to bys nim nie zostal a no i jeszcze ta sciema jak ja sie narobie czlowieku ty chyba nie wiesz jak ciezko ludzie parcuja w kopalnii za marne grosze opamietaj sie i sam odejc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 17:54
do gościa ...... a inteligencja chwali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gosia niezalogowany
7 marca 2013r. o 19:26
Pamiętasz mnie z w-f Gosia 505143345
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zawsze pamiętający o II LO niezalogowany
7 marca 2013r. o 21:05
Dlaczego II LO? Bo jest tam mega super atmosfera! Rzeczywiście nauczyciele są ok! Dyrektor troi się, aby zapewnić najwyższy poziom nauczania. Należy pamiętać,że gro pracy wykonuje Anna B. - odlotowa a zarazem kompetentna wicedyrektorka II LO. - kwiatuszek ... dla niej :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2013r. o 21:13
~Zawsze pamiętający o II LO napisał(a): Dlaczego II LO? Bo jest tam mega super atmosfera! Rzeczywiście nauczyciele są ok! Dyrektor troi się, aby zapewnić najwyższy poziom nauczania. Należy pamiętać,że gro pracy wykonuje Anna B. - odlotowa a zarazem kompetentna wicedyrektorka II LO. - kwiatuszek ... dla niej :-)


Bardzo dziwne... podpisujesz się jako 'zawsze pamiętający o II LO' a dyrektorem pan Sakowski jest dopiero półtora roku... Samobój?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 marca 2013r. o 10:03
Wybiorę II LO, to świetna szkoła, opini jaka o II LO krąży wśród mlodzieży jest jak najlepsza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pamiętający II LO niezalogowany
8 marca 2013r. o 21:57
~ napisał(a):
~Zawsze pamiętający o II LO napisał(a): Dlaczego II LO? Bo jest tam mega super atmosfera! Rzeczywiście nauczyciele są ok! Dyrektor troi się, aby zapewnić najwyższy poziom nauczania. Należy pamiętać,że gro pracy wykonuje Anna B. - odlotowa a zarazem kompetentna wicedyrektorka II LO. - kwiatuszek ... dla niej :-)


Bardzo dziwne... podpisujesz się jako 'zawsze pamiętający o II LO' a dyrektorem pan Sakowski jest dopiero półtora roku... Samobój?


no właśnie podpisuję się jako pamiętający II LO - to nie znaczy,że bylem tam uczniem hehehehe i wierz mi,że to żaden samobój :-)))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.